logo
GTA Chinatown Wars

GTA Chinatown Wars

81%
GTA Chinatown Wars
Krátký popis: Popis produktu PONECHÁN NA POKRAJI SMRTI NA NEJHORŠÍM MÍSTĚ V AMERICE Poté co byl jeho otec zavražděn, má Huang Lee jediný úkol: doručit starodá ...
Výrobce: Rockstar Games
Kategorie: Hry pro PSP
Cena od:   339 Kč
Popis produktu

Popis produktu

PONECHÁN NA POKRAJI SMRTI NA NEJHORŠÍM MÍSTĚ V AMERICE

Poté co byl jeho otec zavražděn, má Huang Lee jediný úkol: doručit starodávný meč svému strýci Kennymu, aby si jeho rodina udržela moc nad triádami v Liberty City. Huang je rozmazlený synek boháče zvyklý na to, že se mu vše daří – jenže výlet neprobíhá zrovna podle očekávání. Je přepaden a zanechán na pokraji smrti. Čeká ho cesta za ctí, bohatstvím a pomstou v tom nejnebezpečnějším a nejzkorumpovanějším městě na světě.

Features

  • NEJVĚTŠÍ DS HRA VŠECH DOB - Současné Liberty City představuje obrovský svět: chodci, počasí a doprava, pět různých rozhlasových stanic a čtyři samosprávné obvody, které čekají jen na vás.
  • NEKONEČNÉ MNOŽSTVÍ ZÁBAVY – Hlavní příběh s více než 70 misemi a řada vedlejších úkolů, možností něco získat, kontextových miniher a zcela nová možnost opakovat misi.
  • POULIČNÍ EKONOMIKA – Návyková vedlejší hra ohledně dealování drog s 6 různými typy drog, přes 80 drogových dealerů a poptávkou/nabídkou řízená drogová ekonomika.
  • ZAHRAJTE SI S PŘÁTELI – Režim WiFi pro kompetitivní i kooperativní hru více hráčů.
  • POCHLUBTE SE – Pobavte se s přáteli a směňte zbraně či jiné komodity, získejte slávu v turnajích on-line a na žebříčcích Rockstar Games Social Clubu.
  • ROZHRANÍ PDA – Pomocí dotykové obrazovky simulující PDA můžete zadávat navigační body pro GPS, komunikovat s herními postavami prostřednictvím e-mailu a objednávat si na Internetu zbraně.

Lokalizace: angličtina

Recenze GTA Chinatown Wars (18)

Top v kategorii