logo
GTA 5

GTA 5

96%
GTA 5
Krátký popis: Parametry GTA 5 Popis produktu Grand Theft Auto V je nejrozsáhlejším a nejambicióznějším projektem, na jakém společn ...
Výrobce: Rockstar Games
Kategorie: Hry pro XBOX 360
Cena od:   680 Kč
Popis produktu

Parametry GTA 5

Popis produktu

Grand Theft Auto V je nejrozsáhlejším a nejambicióznějším projektem, na jakém společnost Rockstar Games kdy pracovala. Naprosto beze zbytku využívá každičký gram výkonu, jejž minulá generace konzolí nabízí. Los Santos, rozlehlá, slunečná metropole, plná svépomocných guru, vycházejících hvězdiček i blednoucích celebrit, kterým kdysi záviděl celý západní svět, se snaží zůstat nad vodou v době ekonomické nejistoty a laciných reality show. Uprostřed celého toho zmatku zvažují své vlastní šance na přežití a úspěch tři velmi odlišní kriminálníci.

Zahrajte si se třemi odlišnými (anti)hrdiny

Když se Franklin – bývalý gangster z ulice, který hledá skutečné příležitosti a velké peníze, Michael – bývalý profesionální trestanec, jehož odchod do důchodu je mnohem méně růžový, než v jaký doufal, a Trevor – násilný maniak, který je ovládán lacinými drogami, zapletou s jedněmi z nejhorších a nejnebezpečnějších členů podsvětí, vlády USA a zábavního průmyslu, výběr možností se zužuje a hlavní hrdinové riskují všechno v sérii odvážných a nebezpečných loupeží, které můžou změnit jejich život. Jen tak dokážou přežít v nemilosrdném městě, v němž nemohou věřit vůbec nikomu – ani sobě navzájem.

Nové město přináší nové možnosti

Grand Theft Auto V přináší hráčům možnost prozkoumávat věhlasný svět Los Santos a Blaine County rozprostírajících se v dnešní jižní Kalifornii. Objevujte rozlehlé městské prostředí, okolní přírodu a pláže. Hromaďte peníze jakýmkoli způsobem v nejambicióznější hře, jakou jste kdy hráli. Kromě modernějšího grafického kabátu se můžete těšit na spoustu vylepšení, jako jsou nové zbraně, vozidla, zvířata a aktivity. Hra obsahuje vylepšené efekty poškození, počasí aj..

Společná hra až 16 hráčů přes internet

Grand Theft Auto V obsahuje také Grand Theft Auto Online – online multiplayerový svět, kterého se může zúčastnit až 16 hráčů najednou. V Grand Theft Auto Online budou k dispozici všechna stávající vylepšení herního systému a dříve vydaný dodatečný obsah od Rockstaru pro Grand Theft Auto Online včetně režimů Loupeže a Protivníci.

Hudba pro každého

Na nové rozhlasové stanici The Lab FM najdete nové skladby, jež čerpají inspiraci z původního herního soundtracku. Ke spolupráci byli přizváni takoví umělci jako Earl Sweatshirt, Freddie Gibbs, Little Dragon, Killer Mike, Sam Herring z Future Islands a další.

Top v kategorii