logo
Granna Superfarmář cestovní

Granna Superfarmář cestovní

94%
Granna Superfarmář cestovní
Krátký popis: Popis produktu Superfarmář na cesty je oblíbená logická hra pro celou rodinu. Jejím tvůrcem je významný matematik Karol Borsuk. Pravidla hry nut ...
Výrobce: Granna
Kategorie: Cestovní hry
Cena od:   129 Kč
Popis produktu

Popis produktu

Superfarmář na cesty je oblíbená logická hra pro celou rodinu. Jejím tvůrcem je významný matematik Karol Borsuk. Pravidla hry nutí hráče počítat, předvídat, plánovat a kalkulovat s riziky. Staňte se řádným farmářem, chovejte domácí zvířata a snažte se své rozšiřující se stádo chránit před hrozbou lišky a vlka. Naštěstí můžete 6 králíků vyměnit za jednu ovci, anebo za malého psa, který dokáže stádo ochránit. Tato jedinečná hra učí děti logickému a strategickému myšlení. Navíc oceníte malé praktické balení na ukrácení dlouhých cest nebo třeba deštivých dní na dovolené.

Granna představuje skupinu dětských vzdělávacích společenských her doporučovaných logopedy a dětskými psychiatry. Nabízí hry, které s dětmi "rostou", protože se dají hrát mnoha různými způsoby tak, aby byly pro danou věkovou kategorii vždy srozumitelné a atraktivní. V nabídce jsou např. kvízové hry pro školáky či hry zaměřené na přirozené využití matematiky, jako je např. Superfarmář, podporovaný MŠMT.

Hračka splňuje směrnice Evropského parlamentu a Rady 2009/48/ES ze dne 18. června 2009 o bezpečnosti hraček a všechny zákonné normy dle české legislativy. Samozřejmostí je prohlášení o shodě CE.

  • Rozměry balení (š v h): 11 x 18,5 x 3,5cm
  • Počet hráčů: 2–6

Obsah balení: 2 různé 12stranné kostky - 128 kartiček s obrázky zvířat - tabulka - pravidla hry -

Cena je uvedena za 1 balení hračky

Hračka je vhodná pro děti od 7 let -dm-

Recenze Granna Superfarmář cestovní (17)

Top v kategorii