logo
GEOMAG Mechanics Gravity 243

GEOMAG Mechanics Gravity 243

93%
GEOMAG Mechanics Gravity 243
Krátký popis: Popis produktu Stavebnice GEOMAG - Mechanics 243 dílků obsahuje 11 magnetických tyčinek, 36 poniklovaných kuliček a další dílky. Stavebnice Geom ...
Výrobce:
Kategorie: Geomag
Cena od:   1 229 Kč
Popis produktu

Popis produktu

Stavebnice GEOMAG - Mechanics 243 dílků obsahuje 11 magnetických tyčinek, 36 poniklovaných kuliček a další dílky. Stavebnice Geomag Mechanics využívá prvky klasických stavebnic Geomag v kombinaci s ozubenými koly. Děti si tak zábavnou formou vyzkouší kombinaci mechaniky a magnetismu. Stavebnice je vhodná pro děti od 7 let.

Počet tyčinek: 11 (6cm)

Počet kuliček: 36

Počet dalších součástek: 196

GEOMAG je švýcarská konstrukční stavebnice, která umožňuje stavbu nejrozmanitějších tvarů, objektů a obrazců. Základním stavebním prvkem jsou magnetické tyčinky s plastovým nebo fosforovým potahem a poniklované kuličky o průměru 12,7 mm. Další prvky stavebnice jsou základové desky a dělící plastové panely (výplně).

Stavebnice GEOMAG lze využít nejenom na hraní, ale i jako atraktivní učební pomůcku ve školách. GEOMAG podporuje tvořivost, představivost, jemnou motoriku a kombinační schopnosti.

Stavebnice GEOMAG je vyrobena s švýcarskou přesností, v souladu s nejpřísnějšími mezinárodními kritérii kvality a bezpečnosti, je zdravotně nezávadná a má vynikající odolnost proti opotřebení. ilustrační video magnetické stavebnice Geomag Mechanics Gravity

Recenze GEOMAG Mechanics Gravity 243 (2)

Top v kategorii