logo
Geomag Kids Color 30

Geomag Kids Color 30

100%
Geomag Kids Color 30
Krátký popis: Popis produktu NOVINKA roku 2012. Magnetická stavebnice Geomag Kids Color 30 obsahuje 13 dlouhých tyčinek a 16 kuliček a jednu stavební podložku ...
Výrobce:
Kategorie: Geomag
Cena od:   379 Kč
Popis produktu

Popis produktu

NOVINKA roku 2012. Magnetická stavebnice Geomag Kids Color 30 obsahuje 13 dlouhých tyčinek a 16 kuliček a jednu stavební podložku. 16 ×poniklovaná kulička 1 ×výplň - čtverec 13 ×magnetická tyčinka 6 cm    

  • Věková kategorie: pro děti od tří let.
  • Počet dílů: 30
  • Barvy tyčinek: oranžová a žlutá

Celá řada GEOMAG KIDS je švýcarská konstrukční magnetická stavebnice pro děti od tří let. Základem jsou tři díly - magnetická tyčinka, ocelová kulička a plastová výplň.

Tyčinky u řady KIDS jsou dvakrát delší než u běžného Geomagu a tedy jsou bezpečnější. Právě kvůli této délce GEOMAG KIDS není kompatibilní s běžným Geomagem (liší se tyčinky i výplně). Stavebnici Geomag lze využít jako hračku, ale také jako učební pomůcku nebo dekoraci.    

Stavebnice Geomag World využívá magnetické prvky k tvorbě vlastního světa. Dítě si tak může samo postavit svůj vlastní dům dle své fantazie. Základem stavebnice jsou magnetické tyčinky o délce 6cm. Stavebnice obsahuje množství barevných obrázků interiéru a exteriéru, které se vkládají do panelů. Obsahuje také černobílé obrázky, které si dítě může samo domalovat. Zde však možnosti stavebnice nekončí. Co takhle si vytisknou či namalovat obrázky kamarádů nebo rodičů a vložit je do panelů.

Recenze Geomag Kids Color 30 (1)

Top v kategorii