logo
G-Force

G-Force

90%
G-Force
Krátký popis: Popis produktu G-Force je rychlá akční hra, v níž hraje hlavní roli elitní tým speciálně vycvičených morčat, která používají špičkovou technolog ...
Výrobce: Disney Interactive Studios
Kategorie: Hry pro PSP
Cena od:   229 Kč
Popis produktu

Popis produktu

G-Force je rychlá akční hra, v níž hraje hlavní roli elitní tým speciálně vycvičených morčat, která používají špičkovou technologii a specializují se na zvlášť nebezpečné vládní mise.

Můžete zde řídit jak Darwina, velitele zvláštního vládního komanda morčat G-Force, tak i jeho mušího pobočníka a strážce Moocha. Oba hlavní hrdinové se spolu s ostatními agenty G-Force vydávají na vysoce nebezpečnou a tajnou vládní misi. V jejím splnění jim pomáhají vyspělé vynálezy, vynikající schopnost utajení a do puntíku propracovaná týmová práce, o které se lidem může jenom zdát.

Styl této hry je velice inovativní a propracovaný – obsahuje různé hádanky, rébusy a záhady, kterým musíte přijít na kloub, chcete-li se dostat dál. Je třeba manipulovat s prostředím i s nepřáteli včetně ďábelských waflovaček a dalších zlých kuchyňských spotřebičů.

Vlastnosti:

Jedinečná hra, ve které přepínáte mezi morčetem Darwinem a mouchou Moochem.

Každá postava má zvláštní schopnosti: Darwin může díky svému tryskovému batohu rychle prosvištět přes různá území nebo létat do výšek, Mooch zase dokáže zpomalit čas.

Inovativní řešení rébusů pro postup do nových oblastí a spouštění různých vynálezů.

Noví nepřátelé, zbraně i místa, která se ve filmu neobjevila.

Recenze G-Force (6)

Top v kategorii