logo
Far Cry 4

Far Cry 4

91%
Far Cry 4
Krátký popis: Parametry Far Cry 4 Popis produktu Patříte k fanouškům akčních stříleček? Další díl série Far Cry vás pohltí šílenou ...
Výrobce: Ubisoft
Kategorie: Hry pro PC
Cena od:   299 Kč
Popis produktu

Parametry Far Cry 4

Popis produktu

Patříte k fanouškům akčních stříleček? Další díl série Far Cry vás pohltí šílenou jízdou v atraktivním otevřeném horském světě, a to z pohledu první osoby v doprovodu s povedenou hratelností a grafikou. Váš cíl? Pusťte se do boje proti vládě despotického samozvaného krále v nebezpečném a divokém himalájském regionu. K dispozici přitom budete mít bohatý výběr zbraní, vozidel, potkáte také mnoho nebezpečných zvířat. V rámci spolupráce s více hráči pak hra nabízí režimy multiplayer a kooperace.

Boj proti diktátorovi

Hlavní roli ve hře ztvárňuje postava jménem Ajay Ghale. Jeho poslání, respektive váš úkol? Splnit poslední přání své matky, která zemřela na rakovinu - vydat se do Kyratu, země v oblasti Himalájí zmítané občanskou válkou, a svrhnout režim represivního samozvaného krále a diktátora Pagana Mina.

Prozkoumejte Himaláje

Hra vás pohltí expanzivním otevřeným světem z pohledu první osoby. Taje a krásy himalájského regionu nabývají dechberoucího a exotického charakteru. Průzkum horského světa, kde na každém rohu číhá nebezpečí a nepředvídatelné události, si prostě užijete. Mimochodem, skrz Far Cry franchise lze vytvářet vlastní mapy a sdílet je s ostatními.

Nepřátelé všeho druhu

Během vaší mise se budete protloukat rozmanitou krajinou od bujných lesních porostů po bílé vrcholky Himalájí. Na cestě narazíte na krvežíznivé leopardy, nosorožce, černé orly nebo jezevce. Na druhou stranu - svoji sílu můžete demonstrovat tím, že se proti nepřátelským živlům vytasíte například s šestitunovým slonem.

Široké spektrum zbraní

K dispozici máte opravdu slušný počet vozidel a arzenál zbraní, a to od pušek po molotovy, granáty, miny a C4ky. Ba co víc, není problém je umístit na zmíněná auta a slony. Suma sumárum, ať už se před vámi objeví kdokoliv či cokoliv, budete připraveni zasáhnout.

Hrajte s kamarády

Far Cry zprostředkovává zážitek i pro více hráčů zároveň. Nabízí totiž režimy multiplayer a kooperace. Díky tomu Kyrat prozkoumáte spolu s vašimi známými a přáteli. Co se týče kooperace, tak v tomto případě bude druhý hráč plnit vedlejší úkoly, jako například osvobozování zajatců nebo zabírání stanovišť.

Top v kategorii