logo
EP LINE Lovec Duchů 2-pack

EP LINE Lovec Duchů 2-pack

89%
EP LINE Lovec Duchů 2-pack
Krátký popis: Parametry EP Line Lovec Duchů 2-pack Popis produktu Tuto přenosnou hru můžete hrát jako rodina, nebo klidně sami. Mů ...
Výrobce: EpLine
Kategorie: Dětské zbraně
Cena od:   1 089 Kč
Popis produktu

Parametry EP Line Lovec Duchů 2-pack

Popis produktu

Tuto přenosnou hru můžete hrát jako rodina, nebo klidně sami. Můžete si vybrat tři různé obtížnosti. Hlavním principem je ulovit co nejvíc duchů ve stanoveném časovém limitu jeden a půl minuty. Nuda určitě nehrozí. Působivou atmosféru vytvoří vysoká figurka kostlivce, která na stěnu, nebo na strop promítá obrysy duchů, které vy musíte pistolí zasáhnout. Počet úspěšných zásahů se počítá prostřednictvím elektronického displeje. Nabijte pistoli a už jen pečlivě sledujte svůj cíl, nikdy totiž nevíte, na které stěně vašeho pokoje se duch objeví. Na nic dlouze nečekejte a palte. Duch se vám totiž ukáže jen na okamžik a navíc po šesti ranách musíte pistoli znovu nabít. Je to opravdu nevšední hra, při které se dobře pobaví nejen děti, ale i dospělí. Určitě se máte na co těšit.

Hra vás hned vtáhne do světa duchů

Osmnáct centimetrů vysoká figurka kostlivce promítá na strop, nebo na stěnu obrysy různých duchů, a právě díky tomu dokáže vytvořit opravdu nevšední atmosféru. Duchové se vám ukáží ale jen na chvilku, proto na nic nečekejte, a jakmile je spatříte, ihned palte, aby se vám přičítaly plusové body v rámci skóre na elektronickém displeji.

Princip hry

Hlavním principem je ulovit co nejvíc duchů ve stanoveném časovém limitu jeden a půl minuty. Můžete si vybrat tři různé obtížnosti hry podle toho, s kým zrovna hrajete. Hra dobře trénuje postřeh, rychlost rozhodování a soutěživost, která bude všechny motivovat ke stále lepším výsledkům.

Tip na perfektní dárek

Hra je sice nákladnější, ale je to investice, která se vám vyplatí. Kvalitní zpracování a celkové ztvárnění je zárukou nikdy nekončící zábavy. Je to perfektní hra, když se sejde rodina, nebo máte návštěvu a chcete hezky zabavit děti. Nabídne spoustu zážitků, na které budete společně vzpomínat ještě dlouho potom.

Top v kategorii