logo
Educa Medvídek Pú 2x25 dílků

Educa Medvídek Pú 2x25 dílků

63%
Educa Medvídek Pú 2x25 dílků
Krátký popis: Popis produktu SUPER PUZZLE pro děti od španělské firmy EDUCA: dvě puzzle v každé krabičce vyrobeno z kvalitního dřeva, jsou velmi odolné a přír ...
Výrobce: Educa
Kategorie: Puzzle
Cena od:   184 Kč
Popis produktu

Popis produktu

SUPER PUZZLE pro děti od španělské firmy EDUCA: dvě puzzle v každé krabičce vyrobeno z kvalitního dřeva, jsou velmi odolné a přírodní velké dílky pro snazší manipulaci - ideální pro dětské ručičky - čím menší puzzle, tím větší dílky jasné barvy a atraktivní motivy, které děti zaujmou na první pohled známé a oblíbené postavičky z animovaných pohádek

Medvídek Pú je roztomilý dobrosrdečný skromný medvěd „s malým rozoumkem“, který rád skládá písničky (tedy také poeta Stokorcového lesa) a je stále dobře naladěn. Je kdykoliv ochoten pomoci ostatním v nesnázích (záchrana Prasátka při povodni) a občas mívá tak nečekané nápady, že překvapí i sám sebe. Má velmi rád med a také „dát si něco menšího“. A s tím souvisí i přepočítávání hrníčků s medem.

Kryštůfek Robin je přítel Medvídka Pú a ostatních obyvatel Stokorcového lesa. Rád pořádá nebezpečné výpravy, ale všechna zvířátka se s ním cítí v bezpečí.

Prasátko je malé zvířátko. Kamarádí se s Púem. Kvičí a snadno se dovede do něčeho zamotat. Je velmi udatné, ale někdy má opravdu neodkladnou práci.

Ijáček je líčen jako pesimistický, zachmuřený oslík, který rád jí bodláčí a je přítelem Medvídka Pú a Tygra.

Tygr je neustále plný energie, nadšení a poskakování. Umí a jí všechno, pokud právě nezjistí, že něco neumí a nejí. Zvláštní znamení: Když kýchne, někdo spadne do vody.

Králíček je velmi důležitý, skvělý organizátor v hledání, a také odborník přes vyhlášky. Neužívá dlouhých cizích slov jako Sova. Má veliké množství přátel a příbuzných a občas mezi nimi působí pozdvižení.

Sova je neobyčejně moudrá a učená. Umí číst a psát. Vypráví velice zajímavé a velice dlouhé příběhy, což může být někdy nebezpečné, obzvlášť jste-li malé Prasátko a sedíte v okně.

Klokanice je tvor, který nosí svou rodinu s sebou v kapse. Pečlivá a starostlivá maminka neposedného Klokánka.

Klokánek Roo je neposedný potomek Klokanice. Umí skákat a krásně padat do myších děr. Umí také vylézt na strom (pokud při tom sedí Tygrovi na zádech). A úplně nejkrásněji umí plavat (pokud se mu podaří spadnout do rybníčku).

Slonisko má ohromnou hlavu, přímo obrovskou. Chytá Prasátka do pastí na Púy a pak je straší výhružným „Ho-ho!“

Více na Wikipedii

Top v kategorii