logo
Écoiffier zahradní vozík s nářadím a konvičkou

Écoiffier zahradní vozík s nářadím a konvičkou

93%
Écoiffier zahradní vozík s nářadím a konvičkou
Krátký popis: Popis produktu ÉCOIFFIER vozík pro zahradníka Piknik je pěkná plastová hračka vhodná pro děti od 18 měsíců. Součástí hračky pro malé zahradníky ...
Výrobce: Eccoiffier
Kategorie: Dětské nářadí a nástroje
Cena od:   269 Kč
Popis produktu

Popis produktu

ÉCOIFFIER vozík pro zahradníka Piknik je pěkná plastová hračka vhodná pro děti od 18 měsíců.

Součástí hračky pro malé zahradníky je vozík v červeno - zelené barvě na dvou kolečkách, do kterého si děti mohou poskládat plastové zahradnické nářadí.

K dětskému nářadí, které najdete v balení, patří 2 kbelíky, lopatka, konvička, hrábě, nůžky. Tyto doplňky se výborně hodí jako dárek pro malé pomocníky v domácnosti, kteří mají rádi pobyt na čerstvém vzduchu. Díky veselým barvám a realistickému provedení tato hračka pro nejmenší podněcuje dětskou fantazii a také kreativitu, protože děti si mohou vymýšlet různé příběhy o dobrodružstvích v zahrádce.

Je velmi důležité vést nejmenší děti k tomu, aby si hrály na povolání dospělých. Kromě toho, že je to zábavný způsob jak si krátit čas, přispívá to i k mentálnímu rozvoji dětí. Nabírají jistý pocit zodpovědnosti za vlastní jednání, rozvíjí se i jejich tvořivost, kreativita a fantazie. Manipulací s předměty, které každodenně používají dospělí, se přibližují k tomuto světu, k světu dospělých.

Dále se prostřednictvím soupravy pro zahradníky rozvíjí i jemná motorika a pohybové dovednosti dětí. Je to ideální dárek pro všechny děti, které rády vymýšlejí a vytvářejí nové věci, pestré barvy zajistí, že souprava bude i skvělým doplňkem do každého dětského pokoje.

ÉCOIFFIER je francouzský výrobce, který vyrábí kvalitní dětské hračky. ÉCOIFFIER splňuje nejvyšší evropská kritéria, proto jsou hračky vhodné i pro nejmenší děti. Ve světě, kde se nejčastěji setkáváme s výrobky vyrobenými v Číně, se výrazně odlišuje francouzský ÉCOIFFIER s originálním designem ovlivněným nejnovějšími trendy, bezpečnostními kritérii v průběhu výroby a kvalitou za přiměřenou cenu. T

Rozměry zahradního setu s vozíkem pro děti jsou 27*18*57 cm.

Dětský zahradní vozík má krásnou červenou barvu. Je umístěn na dvou pevných kolečkách černé barvy, takže stabilně stojí. Díky červené ručce lze snadno přesouvat z místa na místo, což zvládne bez pomoci i váš malý zahradník.

Výbava do zahrádky pro děti obsahuje 6 užitečných nástrojů, které jsou laděny do zelených a stříbrných barev. Zelené hrabičky, motyka a obyčejné hrábě jsou laděny v zelených odstínech. Malá lopatka a lopatka na sázení jsou převedeny ve stříbrné barvě.

Žlutá konev na zalévání květin a s motivem berušek vytváří příjemnou barevnou kombinaci doplňků.

Ve spodní části dětského vozíku do zahrady je odkládací prostor na kupky, který však může vaše malá ratolest využít i na písek či odkládání jiných hraček.

Pro věk: 18m

Recenze Écoiffier zahradní vozík s nářadím a konvičkou (13)

Top v kategorii