logo
Ecoiffier Ovocie a zelenina v sieťke

Ecoiffier Ovocie a zelenina v sieťke

53%
Ecoiffier Ovocie a zelenina v sieťke
Krátký popis: Popis produktu Écoiffier dětský set s ovocem a zeleninou 100% Chef zabalený v praktické síťce je ideálním a vhodným doplňkem do každé dětské kuc ...
Výrobce: Ecoiffier
Kategorie: Dětské obchůdky
Cena od:   137 Kč
Popis produktu

Popis produktu

Écoiffier dětský set s ovocem a zeleninou 100% Chef zabalený v praktické síťce je ideálním a vhodným doplňkem do každé dětské kuchyňky. Dětské ovoce se zeleninou v síťce jsou vyrobeny z plastových materiálů, které jsou charakteristické a typické vysokou kvalitou, odolností a bezpečností pro vaše dětičky. Francouzská společnost Écoiffier je evropským výrobcem kvalitních a bezpečných hraček, které jistě potěší vaše malé ratolesti. V síťce pro děti se nachází velké množství zdravého ovoce a zeleninky, které by neměly chybět v žádné dětské kuchyňce.

Všechny doplňky splňují nejvyšší evropská kritéria týkající se bezpečnosti a kvality hraček pro vaše ratolesti. Rozměry dětského setu s potravinami v síťce jsou 12*10*30 cm. Dětská souprava s ovocem a zeleninou 100% Chef v síťce obsahuje vše, co vaše děťátko potřebuje při přípravě zdravého a chutného ovocného nebo zeleninového salátku. V dětské síťce Bubble Cook pro děti se nacházejí 2 citrony, 2 zdravé pomeranče, 2 sladké hrušky, 2 jablíčka plné vitamínů, 2 střapečky banánů a zeleninka, kterou tvoří 2 rajčata a zelené salátky.

V potravinové síťce nesmí chybět i něco sladkého na zub jako krabička nanuků, krabička s chutnými a barevnými koláčky a na závěr i chutný ovocný džusík. Všechny doplňky spolu barevně ladí a jsou téměř k nerozeznání od originálů. Dětská sada s potravinami zabalená v síťce je ideální zejména pro holčičky od 18 měsíců. Dětský set s potravinami v síťce je velmi oblíbený doplněk do dětské kuchyňky a vaše děťátko se může naučit rozeznávat základní druhy ovoce a zeleniny.

Top v kategorii