logo
Écoiffier nákupní vozík Pro Cook Trolley 1220 zeleno-růžový

Écoiffier nákupní vozík Pro Cook Trolley 1220 zeleno-růžový

30%
Écoiffier nákupní vozík Pro Cook Trolley 1220 zeleno-růžový
Krátký popis: Popis produktu Écoiffier dětský nákupní vozík Pro Cook Trolley je praktická hračka s pěkným designem v nádherném pestrobarevném provedení. Je vy ...
Výrobce: Ecoiffier
Kategorie: Dětské obchůdky
Cena od:   239 Kč
Popis produktu

Popis produktu

Écoiffier dětský nákupní vozík Pro Cook Trolley je praktická hračka s pěkným designem v nádherném pestrobarevném provedení. Je vyroben z pevného a kvalitního plastu, který je velmi příjemný na dotek a přitom je i velmi odolný a dlouho vydrží.  Je to vhodný doplněk k dětským obchůdkem, které nemají nákupní vozík. Nákupní košík pro děti si můžete vybrat v růžové nebo v šedé barvě se světle zelenými doplňky. Svou volbu napište do objednávky.

Úložný prostor je dostatečné velký a stěna pod rukojetí se dá vyklápět, takže si tam může dítě při nákupech položit například plyšového medvídka, nebo panenku. Ručka je přesně vytvarovaná pro malou dětskou ručičku, takže ji dítě bude vědět bezpečně a správně uchopit. Dětský nákupní vozík Pro Cook Trolley je moderní hračka z dílny francouzského výrobce Écoiffier, který je garantem nejvyšší evropské kvality. Vhodný je pro děti ve věku od 18 měsíců. Rozměry vozíku jsou 42*36*45 cm.

Top v kategorii