logo
DmC Devil May Cry

DmC Devil May Cry

94%
DmC Devil May Cry
Krátký popis: Popis produktu Bonus zdarma: prvních pět zájemců od nás dostanete navíc stažitelné DLC - Bone Pack, který změní vzhled Vašich zbraní a také Vám ...
Výrobce: Capcom
Kategorie: Hry pro Playstation 3
Cena od:   289 Kč
Popis produktu

Popis produktu

Bonus zdarma: prvních pět zájemců od nás dostanete navíc stažitelné DLC - Bone Pack, který změní vzhled Vašich zbraní a také Vám umožní jejich rychlejší vylepšování.

Nová hra Devil May Cry - DmC posouvá hranice legendární série Devil May Cry. Tato stylová akce je věrná předloze, dodává moderní prostředí a zachovává systém odměn, styl boje a sebevědomého hrdinu. Čeká vás brutální, temná hra, s grafikou slibující nový herní zážitek, jako by jste sami hráli ve filmu.

Dante v DmC je mladý muž, jež nemá úctu k autoritám nebo společnosti jako takové. Dante moc dobře ví, že není člověk, ale že není ani jako démoni, kteří mu znepříjemňují celý jeho život. Je uvězněn mezi dvěma světy se cítí jako vyvrženec. Na svou vlasní kůži poznává, jaké to je, být dítětem anděla a démona! Jeho rozpolcená osobnost má skutečný dopad na hratelnost a Dante pak představuje nejen své andělské, ale i démonské schopnosti.

Staňte se svědky Danteho znovuzrození, probojujte se říší města Limbo a zničte démony, kteří ovládají nic netušící lidstvo.

Hlavní rysy PS3 DmC Devil May Cry:

  • Využijte Danteovy síly a komba a dosáhněte nejlepšího stylu
  • Podívejte se na Dante je raná léta v strhujícím vyprávění představující známé tváře, společně se všemi novými postavami.
  • Ve hře najdete postavy z předchozích Devil May Cry her.

Počet hráčů: 1

Minimální konfigurace: (minimum system requirements) konzole SONY PlayStation 3

  • Podporované příslušenství: Dualshock 3
  • Info:  zobrazena pouze jedna varianta příslušenství. Jsou podporovány i všechny další barevné verze.
  • Doporučený věk: 15 let

Trailer / gameplay ke hře DmC Devil May Cry

K hrám, které nabízíme, hledáme na youtube.com OFFICIAL trailer, gameplay, videoukázku, či zajímavost, která by co nejlépe představila hru. Pokud najdete lepší video k DmC Devil May Cry, tak nám na něj pošlete link.

Překlad nebo vyhledávaná slova  hry DmC Devil May Cry:  

DmC Devil My Cry

Recenze DmC Devil May Cry (6)

Top v kategorii