logo
Djeco Pohádkový hrad 54 dílků

Djeco Pohádkový hrad 54 dílků

34%
Djeco Pohádkový hrad 54 dílků
Krátký popis: Popis produktu Puzzle - Djeco - Vílí zámek - 54 dílů Krásné puzzle vhodné pro děti od 5 let. Designová překrásně ilustrovaná krabička obsahuje 5 ...
Výrobce: Djeco
Kategorie: Puzzle
Cena od:   330 Kč
Popis produktu

Popis produktu

Puzzle - Djeco - Vílí zámek - 54 dílů

Krásné puzzle vhodné pro děti od 5 let. Designová překrásně ilustrovaná krabička obsahuje 54 dílů, vytvoří krásnou dekoraci v dětském pokoji. Puzzle s motivem života na vílím zámku.

Co obsahuje: 54 dílů puzzle designovou krabičku ve tvaru zámku

Rozměry puzzle: 40*37cm

Rozměry balení: 22,5*27,5*6cm

Co rozvíjí:

Skládání puzzlí je hra, která rozvíjí jemnou motoriku, paměť, soutředěnost, prostorové vnímání a logické myšlení. Složením puzzlí nemusí hra končit, ale složené obrázky se mohou stát skvělým tématem na povídání si s dětmi a rozvíjení fantazie dětí.

Kvalita, originalita, dokonalé zpracování. Přesně takové jsou hračky a hry od francouzské značky Djeco. Pokud chcete pro své děti to nejlepší, vybírejte právě u Djeca. Značka Djeco sbírá řadu ocenění nejen po světě, ale i u nás. Některé její výrobky získaly prestižní ocenění Hračka roku či Správná hračka.

Djeco se specializuje na kvalitní dřevěné hračky, didaktické hračky a hry, kreativní sety pro malé i velké, puzzle s originálními ilustracemi, společenské hry a v neposlední řadě na luxusní designové doplňky do dětských pokojíčků.

Top v kategorii