logo
Dino Zázraky přírody

Dino Zázraky přírody

100%
Dino Zázraky přírody
Krátký popis: Parametry Dino Zázraky přírody Popis produktu Cílem je správně odpovědět na dvanáct otázek rozdělených do pěti kateg ...
Výrobce: Dino
Kategorie: Stolní hry
Cena od:   389 Kč
Popis produktu

Parametry Dino Zázraky přírody

Popis produktu

Cílem je správně odpovědět na dvanáct otázek rozdělených do pěti kategorií. U každé otázky můžete vybírat ze tří odpovědí a musíte odpovědět do patnácti sekund. Správnou odpověď najdete na zadní straně karty. Pokud odpovíte správně, můžete pohnout svojí figurkou na počítadle ve středu herního plánu. Hra končí až po zodpovězení otázky, kterou vám vyberou vaši soupeři, což může zamíchat konečným pořadím soutěžících. Může se totiž jednat o libovolnou otázku z horní karty příslušné kategorie. Dle pravidel může být i víc vítězů, což vás bude hezky motivovat. Hra kombinuje vzdělávací a zábavné prvky. Můžete se dozvědět nespočet zajímavých informací a faktů uvedených na každé kartě, vyzkoušet si i několik domácích pokusů, nebo díky odkazu se podívat na naučné video a prohloubit tak své znalosti.

Podstata hry

Cílem je správně odpovědět na celkem dvanáct otázek, které jsou rozdělené do pěti kategorií. Pokud odpovíte správně, můžete pohnout svojí figurkou na počítadle ve středu herního plánu. Hra končí až po zodpovězení otázky, kterou vám vyberou vaši soupeři.

Hra, která vás bude opravdu bavit

Hra v sobě pěkně kombinuje vzdělávací a zábavné prvky, přesně ve stylu stejnojmenného pořadu na České televizi. Během hry se můžete dozvědět nespočet zajímavých informací a faktů uvedených na každé kartě, nebo si můžete vyzkoušet i několik domácích pokusů. O zábavu tedy rozhodně nouze nebude.

Zajímavá hra nejen pro děti

Pestrobarevně zpracovaný obal hry ve vás určitě vzbudí zvědavost. Uvnitř se ukrývá dvě stě karet s jedním tisícem otázek a odpovědí, kartičky s experimenty, tipovací karty a figurky. Samozřejmě nechybí herní plán, hrací kostka a pravidla.

Top v kategorii