logo
Dino Tatra 148 Oranžová 73 cm

Dino Tatra 148 Oranžová 73 cm

97%
Dino Tatra 148 Oranžová 73 cm
Krátký popis: Parametry Dino Tatra 148 oranžová 73 cm Popis produktu Hračka v podobě sklápěcího auta patří bezpochyby k nejproslul ...
Výrobce: Dino
Kategorie: Auta, letadla, lodě
Cena od:   569 Kč
Popis produktu

Parametry Dino Tatra 148 oranžová 73 cm

Popis produktu

Hračka v podobě sklápěcího auta patří bezpochyby k nejproslulejším dárkům nejen pod vánočním stromečkem. Společnost Dino Toys představuje legendární Tatru 148 ve vylepšeném provedení. Robustní plastové auto je vyrobeno pouze z kvalitních a bezpečných plastů, je vybaveno bezpečnostní pojistkou a díky 100kilové nosnosti hravě unese každý náklad. Hračka je vhodná pro děti od 1 roku.

Hračka, kterou si zamiluje (nejen) každé dítě

Oblíbená Tatra 148 bavila generace před námi a bude bavit i generace následující. Kvalitní český výrobek, jenž neobsahuje žádné nebezpečné plasty, je vhodný pro každé dítě od 1 roku.

Bezpečnost na prvním místě

Aby byla jakákoli manipulace s hračkou bezpečná, je Tatra vybavena širokými kolami a bezpečnostní pojistkou. Korbu je navíc možné zajistit proti samovolnému vyklopení. O té nejlepší bezpečnosti vypovídá i certifikát Bezpečná a kvalitní hračka.

Vhodná dovnitř i ven

S autem je možné si hrát doma i venku. Je oblíbenou hračkou na zahradu či na pískoviště.

Odolné a kvalitní zpracování

Tatra je vyrobena pouze z kvalitních plastů a je vyvinuta tak, aby rozdávala radost po dlouhé roky. Její nosnost je 100 kilogramů, bez starostí tak do ní může usednout nejen dítě, ale i dospělý člověk! Poradí si i s převážením a disponuje širokou korbou.

Top v kategorii