logo
Dino Krtek: Pojď si hrát

Dino Krtek: Pojď si hrát

94%
Dino Krtek: Pojď si hrát
Krátký popis: Popis produktu Krteček a jeho kamarádi si pro vás připravili zábavnou hru! Vydejte se s myškou, ježkem a králíčkem na dalekou cestu. Kdo z vás s ...
Výrobce: Dino
Kategorie: Stolní hry
Cena od:   149 Kč
Popis produktu

Popis produktu

Krteček a jeho kamarádi si pro vás připravili zábavnou hru! Vydejte se s myškou, ježkem a králíčkem na dalekou cestu. Kdo z vás se dostane do domečku jako první?

Jak se Pojď si hrát hraje:

Každý hráč dostane 4 figurky v barvě, kterou má rád a umístí si je na čtveřici stejně barevných políček představující výchozí domeček. Hráči se střídají a hází kostkou. Hráč, který nemá nasazenou figurku, smí házet 3x. Nasadit může vždy, kdy mu padne kytička, pak hraje ještě jednou. Hráči se snaží obejít celý herní plán s každou svojí figurkou a dostat ji do domečku, který je ve středu herního plánu. Na jednom políčku nesmí stát víc figurek než jedna. Hráč, který půjde na obsazené políčko, vystrčí figurku, která tam stojí a vrátí ji zpět na začátek do výchozího domečku. Hráč, kterému tato figurka patří, musí opět hodit kytičku a začít znovu. Vítězem se stane hráč, který dopraví všechny svoje figurky do domečku jako první.

Hra je vhodná pro 2 až 4 hráče od 3 let. Děti se hru snadno naučí díky kostce s obrázky. Vyzkouší si a naučí se soutěžit a prohrávat.

Cíl hry:

Hráči se snaží za pomoci kostky, dostat své čtyři figurky do domečku správné barvy. Vítězem se stane hráč, jehož figurky budou všechny v domečku.

Recenze Dino Krtek: Pojď si hrát (91)

Top v kategorii