logo
Dino Kamionem po Evropě

Dino Kamionem po Evropě

94%
Dino Kamionem po Evropě
Krátký popis: Parametry Dino Kamionem po Evropě Popis produktu Vydejte se na dobrodružný a napínavý závod po Evropě. Zvolte tu nej ...
Výrobce: Dino
Kategorie: Stolní hry
Cena od:   309 Kč
Popis produktu

Parametry Dino Kamionem po Evropě

Popis produktu

Vydejte se na dobrodružný a napínavý závod po Evropě. Zvolte tu nejlepší strategii a snažte se co nejrychleji a nejefektivněji dopravit náklad z bodu A do bodu B. Plňte získané zakázky a buďte vždy o krok napřed před ostatními soupeři. Procestujte Evropu a zbohatněte, jen dejte pozor, jelikož vaši cestu budou často komplikovat různá dopravní omezení a uzavírky. Zahrajte si léty osvědčenou oblíbenou deskovou klasiku v novém designu.

Legenda v novém kabátu

Tato hra je již dávno objevenou klasikou. Hra samotná, herní plán, balení i veškerý herní materiál prošel vydařenou modernizací. Těšit se tak můžete na hezky graficky zpracovaný herní plán v podobě silnic napříč Evropu. Omládly i peníze, o které v této hře jde nejvíce. Velmi hezky jsou zpracovány i značky omezení, které se kladou na herní plán.

Jak se vlastně hraje?

Jako figurka vám poslouží kamion, kterým máte za úkol jezdit křížem krážem Evropou, vozit zboží a vydělávat peníze. Na začátku hry dostanete od banky určitý obnos, tři karty kontraktů a pak už je na vás, kam vyrazíte. Je potřeba vymyslet strategii, zda budete jezdit a převážet zboží na krátké vzdálenosti a po malých částech nebo se vydáte i s přívěsem na dlouhou pouť Evropou, která vám může a nemusí přinést bohatství. Dávat pozor ale musíte na kolegy a na nástrahy dopravních obsluh.

Originální balení

Největší, a hned na první pohled, viditelnou změnou oproti původní verzi hry je její obal. Naprosto originální balení v podobě povedené imitace kamionu rozhodně zaujme. Osvědčená klasické desková hra oblíbená několika generacemi přichází v moderním kabátě a velmi originálním a nápaditém balení. Vyrazte i vy na kamionový závod napříč Evropou.

Top v kategorii