logo
Dino Dostihy a sázky: Original

Dino Dostihy a sázky: Original

92%
Dino Dostihy a sázky: Original
Krátký popis: Parametry Dino Dostihy a sázky: Original Popis produktu Klasická stolní společenská hra má původní pravidla i bohato ...
Výrobce: Dino
Kategorie: Stolní hry
Cena od:   318 Kč
Popis produktu

Parametry Dino Dostihy a sázky: Original

Popis produktu

Klasická stolní společenská hra má původní pravidla i bohatou originální výbavu. Vhodná je především pro starší děti a dospělé hráče. Ti se stávají majiteli stájí, kteří se snaží maximálně umě investovat svoje svěřené prostředky do koní a následně do dostihů tak, aby stáj dosahovala maximálních zisků. Vítězem je ten, kdo dokáže situaci nejlépe odhadnout a zůstává ve hře jako poslední.

Dlouhá tradice

Hra Dostihy a sázky je na trhu již od roku 1984. Od svého uvedení se prodala již ve více než dvou milionech exemplářů a jedná se tak o jednu z nejoblíbenějších deskových her na českém a slovenském trhu.

Princip hry

Každý z hráčů se stává zástupcem dostihového týmu, který se snaží nakupovat ty nejlepší koně, aby s nimi pak mohl začít vyhrávat dostihy. Zároveň je možné nakupovat služby spojené s dostihovým sportem a následně je pro zvýšení zisků pronajímat ostatním hráčům.

Zvraty způsobené náhodou

Ve hře je 14 herních karet Náhoda. Při vstupu na takto označená pole si z nich hráči vytahují a dostávají se tak do nečekaných situací. Některé mohou být příznivé, jiné situaci výrazně komplikují.

Jde převážně o peníze

Na začátku hry hráči získávají úvodní vklad. Následně nakupují koně a platí za služby a naopak vydělávají na tom, že poskytují služby ostatním hráčům a ti si prohlížejí jejich koně a sázejí na dostihy. Další zisky nebo výdaje mohou plynout z jedné ze čtrnácti karet Finance.

Top v kategorii