logo
Diablo 3: Reaper of Souls

Diablo 3: Reaper of Souls

94%
Diablo 3: Reaper of Souls
Krátký popis: Popis produktu Malthael, padlý archanděl moudrosti zmizelý před dávnou dobou se vrací jako Anděl smrti, aby ztělesnil hlavního padoucha, což s ...
Výrobce: Blizzard Entertainment
Kategorie: Hry pro PC
Cena od:   359 Kč
Popis produktu

Popis produktu

Malthael, padlý archanděl moudrosti zmizelý před dávnou dobou se vrací jako Anděl smrti, aby ztělesnil hlavního padoucha, což se děje vůbec poprvé v sérii. Nepřítelem nebude démon, ale anděl. Malthael je zahalen do černé róby, vyzbrojen párem srpů a nese se sebevědomě mlhovým oparem polapených duší. Jeho první kroky vedly k získání Kamene duší, který obsahuje esenci Největšího Zla (Prime Evil). Pokud by byla tato moc vypuštěna na svět, důsledky by byly katastrofické. Malthael měl po celá staletí na starosti otázku života a smrti v lidském světě, takže získání esence není tak úplně to nejhorší. Více znepokojující je fakt, že Malthael zařadil lidské byti na špatnou stranu svého seznamu. Téměř okamžitě si podrobil město Westmarch, aby z jeho trosek povstala nová armáda. Oprašte postavy, protože Sanctuary Vás znova potřebuje!


Datadisk Reaper of Souls přidá do Diablo 3 šestou třídu hrdiny, Křižáka hodícího se pro boj na střední vzdálenosti, který je podobný paladinovi z druhého dílu. Má v rukou štít a středověkou zbraň cep. Mezi jeho schopnosti patří praštění štítem, ozáření štítem, které oslepí nepřátele, a také vyvolání déště z nebe, který způsobuje zranění.


Maximální level se zvýší na hodnotu 70, což znamená nové schopnosti a runy i pro ostatní herní třídy. S tímto novým systémem (Loot 2.0), se bude kořist objevovat méně často, ale bude lepší a dávat více smysl, nehledě na tzv. Smart Drop, který přizpůsobí statistiky, aby vše sedlo vaší postavě, což je převzato z portu pro konzole.


Pro delší trvanlivost do datadisku přibude také úplně jiné řešení závěru hry a to v tzv. Loot Run dungeonech. Jedná se o zhruba 15-20 minut dlouhé, kompletně náhodně generované dungeony, které by měly zabavit každého, kdo dokončí příběh. V Paragon levelech už neexistuje maximální omezení levelu a mohou do nich vkročit všechny postavy, které máte na vašem účtu.

 

Hlavní novinky datadisku:


* Nový hrdina – fanoušci paladina z druhého dílu se mohou těšit na crusadera, který je připraven připojit ruku k dílu a donutit Malthaela zodpovídat se za své činy. Masivní zbroj, neproniknutelný štít, posílení spojenců i oslabení nepřátel. Podobnost s paladinem není náhodná.
* Akt V - pokračuje v příběhu tam, kde skončilo Diablo 3. Během hraní se dostáváme do Westmarch a do pradávných hal pevnosti Pandemonium.
* Bojujte proti plejádě nových ďábelských monster, které touží po krvi hrdinů ze Sanctuary.
* Maximální level zvýšen na 70, což umožní hráčům dosáhnout nové síly.
* Staňte se lovcem odměn díky novým úkolům Bounty.
* Nová kouzla a schopnosti pro každého z původních hrdinů.
* Přizpůsobte si vzhled svého hrdinu a vylepšete své věci díky novému NPC-The Mystic.
* Vylepšení Paragon Progression systém, které zajišťuje ještě více možností jak ukončit hru a přinést tak lepší požitek v opětovném hraní.
* Získejte novou výzbroj díky Loot Run funkci , kde můžete vyzkoušet své schopnosti v náhodných 10-20 minutových dungeonech složených z náhodných míst, monster a bossů.
* Spojte se s přáteli jako nikdy předtím díky vylepšením v sociálním systému , který nyní obsahuje nové klany a skupiny
.

Recenze Diablo 3: Reaper of Souls (266)

Top v kategorii