logo
Detoa tahací OVEČKA s rolničkou

Detoa tahací OVEČKA s rolničkou

98%
Detoa tahací OVEČKA s rolničkou
Krátký popis: Popis produktu Tahací ovečka Rozměry výrobku: 120x90x75 mm Věk: 1+ Tahací ovečka, vhodná pro děti od 1 roku. Při jízdě se kolébá. Dřev ...
Výrobce: Detoa
Kategorie: Dřevěné hračky
Cena od:   170 Kč
Popis produktu

Popis produktu

Tahací ovečka

  • Rozměry výrobku: 120x90x75 mm
  • Věk: 1+

Tahací ovečka, vhodná pro děti od 1 roku. Při jízdě se kolébá.

Dřevěná hračka splňuje všechny normy EU. 

Tyto české dřevěné hračky jsou vyráběny z kvalitního dřeva, které se těží v horských oblastech střední Evropy. Pro barvení se používají pouze kvalitní, certifikované a ekologické barvy a laky, které vyhovují normě EN 71 a nezatěžují životní prostředí. Protože jsou hračky určeny převážně nejmenším dětem, je technologickému procesu a kompletaci věnována zvlášť vysoká pozornost, která zaručuje stálou a vysokou kvalitu výrobků.

Dřevěné hračky firmy Detoa se řadí mezi nejkvalitnější a nejestetičtější dřevěné hračky, které jsou v současnosti na evropském a tuzemském trhu k dostání. Nákupem hraček povedete své děti k rozvoji motorických schopností, estetickému cítění a kladnému vztahu k přírodnímu materiálu - dřevu. K hračkám Detoa se vracejí již několikáté generace. Prarodiče, rodiče - všichni vyrůstali s našimi hračkami značky Schowanek, Tofa a DETOA.

Recenze Detoa tahací OVEČKA s rolničkou (3)

Top v kategorii