logo
Detoa Pyramida Valerie

Detoa Pyramida Valerie

67%
Detoa Pyramida Valerie
Krátký popis: Popis produktu Nasazován na tyč Rozměry: 72x72x106 cm Věk: 3+ Skládací pyramida panenka Lily o rozměrech 72 x 72 x 106 mm. Spodní díl ...
Výrobce: Detoa
Kategorie: Dřevěné hračky
Cena od:   136 Kč
Popis produktu

Popis produktu

Nasazován na tyč

  • Rozměry: 72x72x106 cm
  • Věk: 3+

Skládací pyramida panenka Lily o rozměrech 72 x 72 x 106 mm. Spodní díl je mírně zakulacený, panenka se houpe a točí. Vhodné pro děti od 1 roku. Výrobek je zdravotně nezávadný.        

Tyto české dřevěné hračky jsou vyráběny z kvalitního dřeva, které se těží v horských oblastech střední Evropy. Pro barvení se používají pouze kvalitní, certifikované a ekologické barvy a laky, které vyhovují normě EN 71 a nezatěžují životní prostředí. Protože jsou hračky určeny převážně nejmenším dětem, je technologickému procesu a kompletaci věnována zvlášť vysoká pozornost, která zaručuje stálou a vysokou kvalitu výrobků.Dřevěné hračky firmy Detoa se řadí mezi nejkvalitnější a nejestetičtější dřevěné hračky, které jsou v současnosti na evropském a tuzemském trhu k dostání. Nákupem hraček povedete své děti k rozvoji motorických schopností, estetickému cítění a kladnému vztahu k přírodnímu materiálu - dřevu. K hračkám Detoa se vracejí již několikáté generace. Prarodiče, rodiče - všichni vyrůstali s našimi hračkami značky Schowanek, Tofa a DETOA.

Recenze Detoa Pyramida Valerie (2)

Top v kategorii