logo
Detoa Pyramida Krtek v raketě

Detoa Pyramida Krtek v raketě

70%
Detoa Pyramida Krtek v raketě
Krátký popis: Popis produktu Pyramida podporuje motoriku Vašich dětí. Výrobek je vhodný pro děti od 1 roku a je zdravotně nezávadný. Dřevěná hračka splňuje vš ...
Výrobce: Detoa
Kategorie: Dřevěné hračky
Cena od:   152 Kč
Popis produktu

Popis produktu

Pyramida podporuje motoriku Vašich dětí. Výrobek je vhodný pro děti od 1 roku a je zdravotně nezávadný.

Dřevěná hračka splňuje všechny normy EU.         

Tyto české dřevěné hračky jsou vyráběny z kvalitního dřeva, které se těží v horských oblastech střední Evropy. Pro barvení se používají pouze kvalitní, certifikované a ekologické barvy a laky, které vyhovují normě EN 71 a nezatěžují životní prostředí. Protože jsou hračky určeny převážně nejmenším dětem, je technologickému procesu a kompletaci věnována zvlášť vysoká pozornost, která zaručuje stálou a vysokou kvalitu výrobků.

Dřevěné hračky firmy Detoa se řadí mezi nejkvalitnější a nejestetičtější dřevěné hračky, které jsou v současnosti na evropském a tuzemském trhu k dostání. Nákupem hraček povedete své děti k rozvoji motorických schopností, estetickému cítění a kladnému vztahu k přírodnímu materiálu - dřevu. K hračkám Detoa se vracejí již několikáté generace. Prarodiče, rodiče - všichni vyrůstali s našimi hračkami značky Schowanek, Tofa a DETOA.

Recenze Detoa Pyramida Krtek v raketě (1)

Top v kategorii