logo
Detoa Kostky drevěné stavěcí 100 ks

Detoa Kostky drevěné stavěcí 100 ks

76%
Detoa Kostky drevěné stavěcí 100 ks
Krátký popis: Popis produktu Dřevěná stavebnice kostky 100 ks Rozměry: 205x80x170 mm Věk: 3+ Barevná stavebnice osahuje 100 kusů dřevěných kostek rů ...
Výrobce: Detoa
Kategorie: Dřevěné hračky
Cena od:   289 Kč
Popis produktu

Popis produktu

Dřevěná stavebnice kostky 100 ks

  • Rozměry: 205x80x170 mm
  • Věk: 3+

Barevná stavebnice osahuje 100 kusů dřevěných kostek různých tvarů o velikosti 20 mm. Baleno v papírové krabici o rozměrech 205 x 80 x 170 mm. Nevhodné pro děti do 3 let. Obsahuje malé části. Dřevěná hračka splňuje všechny normy EU.   

Tyto české dřevěné hračky jsou vyráběny z kvalitního dřeva, které se těží v horských oblastech střední Evropy. Pro barvení se používají pouze kvalitní, certifikované a ekologické barvy a laky, které vyhovují normě EN 71 a nezatěžují životní prostředí. Protože jsou hračky určeny převážně nejmenším dětem, je technologickému procesu a kompletaci věnována zvlášť vysoká pozornost, která zaručuje stálou a vysokou kvalitu výrobků.

Dřevěné hračky firmy Detoa se řadí mezi nejkvalitnější a nejestetičtější dřevěné hračky, které jsou v současnosti na evropském a tuzemském trhu k dostání. Nákupem hraček povedete své děti k rozvoji motorických schopností, estetickému cítění a kladnému vztahu k přírodnímu materiálu - dřevu. K hračkám Detoa se vracejí již několikáté generace. Prarodiče, rodiče - všichni vyrůstali s našimi hračkami značky Schowanek, Tofa a DETOA.

Recenze Detoa Kostky drevěné stavěcí 100 ks (10)

Top v kategorii