logo
Deepak Chopras Leela

Deepak Chopras Leela

53%
Deepak Chopras Leela
Krátký popis: Popis produktu Hra pro Nintendo Wii Deepak Chopra - Leela. Deepak Chopra, mezinárodně uznávaný autor a odborník na meditační techniky, přináší s ...
Výrobce: THQ
Kategorie: Hry pro Nintendo Wii
Cena od:   209 Kč
Popis produktu

Popis produktu

Hra pro Nintendo Wii Deepak Chopra - Leela. Deepak Chopra, mezinárodně uznávaný autor a odborník na meditační techniky, přináší svou filozofii do zcela nového prostředí: tím jsou videohry. Leela je neuvěřitelná cesta do sebe sama, prolnutí staré filozofie a pokročilé technologie domácí zábavy.

Hra přináší ojedinělý zážitek, který skloubí cvičení, pohyb celého těla s meditací a dýchacími technikami, díky tomu se uvolníte, protáhnete a dosáhnete vnitřního klidu. Základem je koncept sedmi čaker, duchovní energetická centra, která jsou v každé lidské bytosti. Když jsou v souladu, výsledkem je větší vyrovnanost, otevírají se Vám cesty k novým možnostem a seberealizaci. Hra je zaměřena na tyto čakry - z nichž každá nabízí postupně náročnější zkušenosti.

Neexistuje zde žádné vítěství nebo prohra (jako v jiných hrách), stejně jako zde není žádný začátek a konec - Leela se pohybuje v individuálním tempu, a jejím jediným cílem je vštípit vnitřní harmonii a dosáhnout tak vyrovnanosti. Ať už hrajete dvě minuty nebo dvě hodiny, ať už jednou za týden, nebo třikrát denně, Leela je naprosto jedinečný koncept, který nabízí ojedinělý interaktivní zážitek!

Top v kategorii