logo
Crash Bandicoot N Sane Trilogy

Crash Bandicoot N Sane Trilogy

95%
Crash Bandicoot N Sane Trilogy
Krátký popis: Parametry Crash Bandicoot N Sane Trilogy Popis produktu Snad každý, kdo vlastnil Playstation 1 nebo se jen zajímal o ...
Výrobce: Activision
Kategorie: Hry pro Playstation 4
Cena od:   649 Kč
Popis produktu

Parametry Crash Bandicoot N Sane Trilogy

Popis produktu

Snad každý, kdo vlastnil Playstation 1 nebo se jen zajímal o videohry už v 90. letech, musí znát statečného vačnatce Crashe Bandicoota a jeho sestřičku Coco. Tyto postavy se objevily ve třech dílech světoznámé herní trilogie, jež se stala naprostým bestsellerem ve své kategorii a řadu let inspirovala herní vývojáře. Jejich zábavnému a chytlavému příběhu se vývojáři rozhodli udělat remaster, který milovníkům původní série i novým hráčům umožní prožít nevšední dobrodružství v moderním provedení.

Poutavý příběh

Ve všech dílech této přepracované trilogie byl záměrně ponechán totožný příběh jako v původní sérii, protože právě tento chytlavý příběh si získal miliony obdivovatelů. Tvůrci remasteru se dokonce snažili zachovat i vesměs stejný vzhled jednotlivých misí. Kdo by si však myslel, že pouze zkopírovali původní textury a dodali jim pouze moderní nádech, ten by se mýlil. Vývojáři totiž vytvořili kompletně nový herní engine, který skvěle kopíruje vzhled původní hry.

Upravené ovládání

Přestože se hra snaží působit totožně, některé úpravy - např. ovládání. - byly nevyhnutelné. Jelikož původní hra vznikala v době, kdy 3D grafika byla ještě v plenkách, často se bylo možné setkat s místy, která působila nepřehledně a byla důvodem mnoha nepříjemných opakování. Posun kamery nebo nové rozložení ovládacích prvků je tak něco, co se od remasteru vesměs očekávalo.

Všechno v jednom

Všechny tři díly série naleznete v jediné hře. Ve všech úrovních jsou nově k dispozici časové zkoušky, které vám nejednou pocuchají nervy.

Top v kategorii