logo
Cheva Kilo kostek

Cheva Kilo kostek

100%
Cheva Kilo kostek
Krátký popis: Popis produktu Cheva "Kilo kostek", je sada 200 základních kostiček a tří desek, určený pro doplnění k vaší stávající stavebnici Cheva. Vhodné p ...
Výrobce:
Kategorie: Stavebnice Cheva
Cena od:   288 Kč
Popis produktu

Popis produktu

Cheva "Kilo kostek", je sada 200 základních kostiček a tří desek, určený pro doplnění k vaší stávající stavebnici Cheva. Vhodné pro školky. Stavebnice je balena v praktickém plastovém boxu, obsahujícím celkem 8 druhů kostek v různých barvách. Set obsahuje pouze základní kostičky s různým počtem bodů (1 až 16), nejsou zde kola ani jiné doplňky. Stavebnice je vyrobena z velmi kvalitního plastu.

CHEVA je variabilní polytechnická stavebnice složená z řady stavebních dílů a doplňků. Všechny stavebnice označené touto ochrannou známkou jsou mezi sebou plně kompatibilní. Vyrobeno firmou Chemoplast BEC, která je tradičním českým výrobcem hraček už několik desítek let.

Stavebnice je ideální hračkou, která rozvíjí tvořivé a kombinační schopnosti dítěte. Stavebnice rozvíjí logické myšlení, učí děti trpělivosti a vytrvalosti. Dopřejte jim ten pocit, že něco dokážou!

  • Rozměry balení (š v h): 20 x 22 x 20cm
  • Rozměry základny (d š): 20 x 13cm
  • Materiál: plast
  • Obsah balení: kostka 200ks, základna 3ks

Složení sady: kostka K1 – 25ks kostka K2 – 25ks kostka K3 – 25ks kostka K4 – 25ks kostka K5 – 25ks kostka K6 – 25ks kostka K7 – 25ks kostka K8 – 25ks základna K69 - 3ks

Cena je uvedena za 1 balení - sadu hračky

Hračka je vhodná pro děti od 5 let -dm-

Recenze Cheva Kilo kostek (2)

Top v kategorii