logo
Brio Patrové parkovací garáže s výtahem

Brio Patrové parkovací garáže s výtahem

98%
Brio Patrové parkovací garáže s výtahem
Krátký popis: Popis produktu Pojď si hrát s novou garáží a vyvez autíčko až do druhého patra funkčním výtahem. Pro rychlý výjezd z garáže použij nájezdou ramp ...
Výrobce: Brio
Kategorie: Autodráhy
Cena od:   1 187 Kč
Popis produktu

Popis produktu

Pojď si hrát s novou garáží a vyvez autíčko až do druhého patra funkčním výtahem. Pro rychlý výjezd z garáže použij nájezdou rampu. Garáž můžeš kombinovat s vláčkodráhou. Malá sklápěcí rampa ti umožní nakládat autíčka přímo na nákladní vagón. 3 ks autíček jsou součástí výrobku.

Tradiční švédský výrobce nejen dřevěných hraček, u nás snad nejvíce známých dřevěných vláčkodráh, jejich příslušenství od různých typů kolejnic přes železniční stavby až po lokomotivy a vagónky.

Historie značky BRIO se začala psát již v roce 1884 zakladatelem jménem Ivar Bengtsson. Dnes je BRIO globální společnost, která vlastní jak značky Brio, Alga, Simo a Carena. Společnost BRIO je rozdělena do dvou divizí: BRIO TOY a BRIO BABY.

BRIO TOY je distributorem hraček pro severní evropský trh. Výrobky jsou nakupovány od dodavatelů a distribuovány prostřednictvím specializovaných obchodů konečným spotřebitelům.

BRIO BABY vyvíjí, vyrábí a prodává kočárky a příslušenství, autosedačky a dětské nábytek.

Parkovací garáže

Věk: 3+

Recenze Brio Patrové parkovací garáže s výtahem (6)

Top v kategorii