logo
Boffin 750

Boffin 750

91%
Boffin 750
Krátký popis: Parametry Boffin 750 Popis produktu Kreativní elektronická stavebnice, která krásně rozvine technické myšlení dětí. ...
Výrobce: Boffin
Kategorie: Elektronické stavebnice
Cena od:   1 689 Kč
Popis produktu

Parametry Boffin 750

Popis produktu

Kreativní elektronická stavebnice, která krásně rozvine technické myšlení dětí. Mohou postavit stovky projektů, nebo si vymyslet své vlastní. Součástky je možné bez problému vzájemně kombinovat. Navíc jsou barevně rozlišené, což usnadní orientaci a finální skládání. Vše můžete snadno kombinovat i s dalšími Boffin stavebnicemi. Základem všech projektů je deska, na kterou se snadno nacvakávají jednotlivé součástky. Skládání a rozkládání dílků je jednoduché. V manuálu je pěkně popsáno, co by měl daný projekt po dokončení dělat, co od něj můžete očekávat, díky tomu si pak můžete rychle zkontrolovat, že vše funguje tak, jak má. Můžete si postavit třeba kompas, maják, FM rádio, nebo detektor lži. Je to hra, která jistě potěší malé kutily a vynálezce. Navíc ji můžete připojit i k počítači.

Jedinečná elektronická hra

Tato hra vás a vaše děti bezpochyby nadchne ve více ohledech. Nabídne vám jedno z nejzábavnějších propojení vědy a zábavy. Naučíte se lépe porozumět fyzice. Vše zcela přirozeně, formou hry, která vás navíc hezky zabaví. Můžete experimentovat, skládat a vytvářet vlastní projekty.

Základní deska

Základem všech projektů je průhledná plastová deska, na kterou se snadno nacvakávají součástky. Skládání a rozkládání všech dílků je jednoduché. V manuálu je podrobně popsáno, co by měl daný projekt umět, co od něj očekávat, díky tomu si pak můžete zkontrolovat, že vše funguje správně.

Součástky

Kvalitní zpracování je naprostou samozřejmostí. Všechny součástky je možné bez problému vzájemně kombinovat. Navíc jsou barevně rozlišené, což usnadní orientaci a finální skládání. Stavebnice obsahuje vypínače, zdroje světla, baterie, LED displej, mikrofon, reproduktor a další.

Projekty

Stavebnice obsahuje sedm set padesát jednotlivých projektů, které jsou buď pečlivě popsány v manuálu, nebo si je můžete sami vymyslet a sestavit. Ke stavebnici díky tomu můžete připojit i MP3 přehrávač, nebo ji rovnou propojit i s počítačem. Vyzkoušejte i různé varianty projektů.

Top v kategorii