logo
Boffin 300

Boffin 300

93%
Boffin 300
Krátký popis: Parametry Boffin 300 Popis produktu Klidně začněte s nejjednodušší stavebnicí a postupně přidávejte na složitosti a ...
Výrobce: Boffin
Kategorie: Elektronické stavebnice
Cena od:   820 Kč
Popis produktu

Parametry Boffin 300

Popis produktu

Klidně začněte s nejjednodušší stavebnicí a postupně přidávejte na složitosti a sofistikovanosti výsledného projektu. Sestavujte, zkoušejte a objevujte. Tato elektronická stavebnice bude bavit nejen děti. Nabídne smysluplnou zábavu. Velkou předností je, že nemusíte mít žádné technické znalosti, můžete postupovat podle návodu a teprve později zapojit vlastní invenci. A právě v tom je to kouzlo. Vzorové sestavy jsou opravdu atraktivní, důmyslné a inovativní. Přehledný návod nabídne nespočet příkladů zapojení, takže kreativitě a fantazii se skutečně meze nekladou. Vzdělávání dětí hrou je ta nejjednodušší a zároveň nejlepší metoda, jakou jim můžete dopřát. Bude je to bavit, naučí se přemýšlet, soustředit a budou mít radost nad výsledkem, o který se sami zasadili.

Nejen pro děti

Elektronická stavebnice obsahuje šedesát barevně odlišených součástek. Je možné z ní postavit až tři sta projektů, které jsou samozřejmě dopodrobna popsány v přiloženém návodu. Díky tomu můžete snadno postupovat od jednodušších sestav, až k těm složitějším. Vše jde jednoduše sestavit a následně rozebrat.

Jak to funguje

Základem všech projektů je deska, na kterou se jednotlivé součástky snadno nacvakávají. V pečlivě sestaveném návodu je přehledně popsáno, co by daný projekt měl dělat, co umí a co můžete očekávat. Hned pak už můžete začít sestavovat a kontrolovat, zdali vše funguje, jak má.

Univerzálnost

Se součástkami z této stavebnice můžete nejen sestavovat projekty podle návodu, ale i vymýšlet své vlastní, nebo je kombinovat se součástkami a projekty z ostatních elektronických stavebnic z kolekce Boffin. Všechny stavebnice na sebe hezky navazují.

Vysoká kvalita

Stavebnice je ideálním dárkem pro všechny děti, které zajímá elektronika a funkční sestavy. Přehlednost, důmyslnost, sofistikovanost a vysoká kvalita jsou velkou předností nejen tohoto, ale i dalších modelů stavebnic Boffin.

Top v kategorii