logo
Bino Xylofon kovový obloukový

Bino Xylofon kovový obloukový

97%
Bino Xylofon kovový obloukový
Krátký popis: Popis produktu Barevný xylofon s kovovými klávesami Barevný xylofon s kovovými klávesami v praktickém provedení se zasouvací dřevěnou paličkou j ...
Výrobce: Bino
Kategorie: Hudební nástroje pro děti
Cena od:   254 Kč
Popis produktu

Popis produktu

Barevný xylofon s kovovými klávesami

Barevný xylofon s kovovými klávesami v praktickém provedení se zasouvací dřevěnou paličkou je nejen tradiční hračkou motivující k rozvoji hudebních dovedností, ale také hudebním nástrojem, kterým procvičujete senzomotorické schopnosti. Xylofon je tradičně u dětí vemi oblíbeným hudebním nástrojem.    

Parametry produktu:

Počet dílů: 2 (palička + xylofon)

Rozměry: 31 x 15,5 x 2,5 cm

Značka:

Bino

Materiál:

Kov + Dřevo

Vyrobeno:

Česká Republika          

Informace o značce BINO:

BINO je přední český výrobce tradičních dřevěných hraček s výrobou v Klatovech. Společnost Bino Europe je respektovanou značkou dřevěných hraček po celém světě. Ve více jak čtyřiceti zemích tak děti různých národností poznávají české pohádkové postavičky jako například Krtka, Rákosníčka nebo králíky z klobouku Boba a Bobka, a to právě prostřednictvím dřevěných hraček z produkce Bino Europe. Podpora pohádek byla také hlavní ideou při rozhodování, kterým směrem se ve výrobě dřevěných hraček dát.

Vsadit na české kreslené národní hrdiny byla dobrá volba. Potvrzuje to neustále se zvyšující zájem o tyto produktové řady. Dřevěný krtek se stal v posledních letech vlajkovou lodí společnosti a drží si svou pozici už více jak deset let. Díky vzrůstající popularitě je portfolio hraček s kresleným Krtkem každý rok rozšiřováno o nové trendové hračky.

Samozřejmostí všech hraček z portfolia společnosti Bino Europe je zdravotní atest a rovněž splňují všechny normy Evropské unie.

Recenze Bino Xylofon kovový obloukový (8)

Top v kategorii