logo
Bino Motorická kostka

Bino Motorická kostka

93%
Bino Motorická kostka
Krátký popis: Popis produktu Multifunkční motorická kostka je kvalitní dřevěnou hračkou pro malé šikulky. Díky rozmanitým aktivitám, které mohou děti na každé ...
Výrobce: Bino
Kategorie: Dřevěné hračky
Cena od:   549 Kč
Popis produktu

Popis produktu

Multifunkční motorická kostka je kvalitní dřevěnou hračkou pro malé šikulky. Díky rozmanitým aktivitám, které mohou děti na každé stěně kostky plnit, procvičují jemnou motoriku ruky, logiku a soustředěnost. Snadno se tak naučí novým dovednostem a to vše formou legrace a zábavy. Multifunkční dřevěná motorická kostka se stane nejen oblíbenou hračkou, ale vzdělávací pomůckou pro vaše malé šikulky.

Tato hračka je vyrobena z kvalitního dřeva. Barvy jsou zdravotně nezávadné. Kostka napomáhá rozvoji motoriky dětí, vnímání tvarů, s její pomocí lze učit hodiny a počítání.

Firma Bino Europe k.s. je nástupnickou firmou společnosti Olymp, export-import Klatovy. Již 20 let je tato společnost výrobním specialistou vyrábějící zejména dřevěné hračky, nábytek pro děti i zařízení do mateřských školek a školních družin. Veškeré hračky mají zdravotní atest a splňují všechny normy EU. Bino nabízí kvalitní dřevěné hračky v moderním designu a svěžích barvách a každoročně přivádí na trh celou řadu novinek.

Dřevěné hračky jsou oblíbené nejen dětmi, ale i rodiči.Hračky ze dřeva patří mezi zdravotně nezávadné hračky.

  • Rozměry dětské hračky (š v h): 23 x 22 x 34cm
  • Materiál: dřevo

Cena je uvedena za 1 kus hračky

Hračka je vhodná pro děti od 1 roku

Recenze Bino Motorická kostka (6)

Top v kategorii