logo
Bino Krteček zahradní set 3ks

Bino Krteček zahradní set 3ks

78%
Bino Krteček zahradní set 3ks
Krátký popis: Popis produktu Dřevěné dětské pracovní nářadí z kovu, pro všechny děti - malé zahradníky, kteří chtějí pomáhat svým rodičům s pracemi na zahrádc ...
Výrobce: Bino
Kategorie: Dětské nářadí a nástroje
Cena od:   93 Kč
Popis produktu

Popis produktu

Dřevěné dětské pracovní nářadí z kovu, pro všechny děti - malé zahradníky, kteří chtějí pomáhat svým rodičům s pracemi na zahrádce.

Hurá na pískoviště! Aby na něm byla dobrá zábava, nesmí tam chybět hračky na písek, které patří nepochybně mezi nejoblíbenější venkovní hračky. Žádný malý stavitel či kuchařka se svými dobrotami - bábovičkami z písku, by se bez těchto hraček neobešel. Pískoviště je ráj pro všechny malé děvčátka a chlapce. Dopřejte jim tu zábavu a vybavte dětská pískoviště hračkami na písek. Lopatky, hrabičky, kbelíky, ale i kolečka a konvičky jsou těmi nejžádanějšími doplňky všech malých stavitelů.

Nářadí na zahradu s krtečkem - lopatka, malé hrábě a rukavice

Nářadí na pískoviště a nebo pro malé zahradníky. Vezměte děti s sebou na zahrádku, přidělte jim vlastní záhonek a uvidíte, s jakou radostí se budou učit starat se o své rostlinky. Lopatka a hrabičky jsou opatřeny pevnou rukojetí. Dále jsou součástí ochranné rukavice. Vše s motivem krtka.

Nářadí je vyrobeno z tvrdého odolného plastu.

  • Délka hrabiček: 17cm
  • Délka lopatky na rytí: 20cm

Hračka není vhodná pro děti do 3 let.

Cena je uvedena za 1 balení (sadu) hračky.

Recenze Bino Krteček zahradní set 3ks (2)

Top v kategorii