logo
BINO Kolébka na panenky s peřinkami

BINO Kolébka na panenky s peřinkami

86%
BINO Kolébka na panenky s peřinkami
Krátký popis: Popis produktu Kolébka s peřinkami je určena malým děvčátkům, které si rády hrají na maminku. Mohou do ní ukládat svoje miminko a uspávat ho uko ...
Výrobce: Bino
Kategorie: Postýlky pro panenky
Cena od:   529 Kč
Popis produktu

Popis produktu

Kolébka s peřinkami je určena malým děvčátkům, které si rády hrají na maminku. Mohou do ní ukládat svoje miminko a uspávat ho ukolébavkou. Kolébka je vybavena peřinkami, které krásně ladí s její barvou. Hračka je určena dětem od 3 let a slouží k ukládání panenek nebo jiných mazlíčků. Dřevěná kolébka je lakovaná nezávadným lakem v syté růžové barvě. Dopřejte svým holčičkám krásnou hračku, ve které mohou ukolébat ke spánku svou panenku!

Krásná kolébka pro panenky může být skvělým doplňkem dětského pokojíčku v dívčích barvách. Pokud vaše holčička nechce chodit večer sama spát, můžete ji nechat uložit do kolébky nejdříve její panenku nebo jiného mazlíčka a potom nenásilnou formou uložit do postýlky také jí. Bude mít pocit zodpovědnosti a uspávání bude jednodušší. Pořiďte své holčičce kolébku pro mazlíčka, která jí pomůže lépe usínat!

Dřevěné hračky jsou oblíbené nejen dětmi, ale i rodiči. Hračky ze dřeva patří mezi zdravotně nezávadné hračky.

  • Rozměry dětské hračky (š v h): 57 x 29 x 26cm
  • Materiál: dřevo, textil

Cena je uvedena za 1 sadu hračky

Hračka je vhodná pro děti od 3 let -dm-

Recenze BINO Kolébka na panenky s peřinkami (41)

Top v kategorii