logo
Bino DŘEVĚNÁ HRA S KLADÍVKEM KRTEK

Bino DŘEVĚNÁ HRA S KLADÍVKEM KRTEK

89%
Bino DŘEVĚNÁ HRA S KLADÍVKEM KRTEK
Krátký popis: Popis produktu Chceš být jako táta nebo dědeček a k opravdovému nářadí Tě ještě nepustí?Tvořivá motorická hra pro malé kutily. Velký výběr rozma ...
Výrobce: Bino
Kategorie: Dřevěné hračky
Cena od:   176 Kč
Popis produktu

Popis produktu

Chceš být jako táta nebo dědeček a k opravdovému nářadí Tě ještě nepustí?Tvořivá motorická hra pro malé kutily. Velký výběr rozmanitých tvarů v různých barvách umožní sestavit nepřeberné množství obrázků dle vlastní fantazie. Pomocí kladívka děti jednoduše zaťukají tvary do korkové podložky a následně je mohou zase rozebrat.

Bino Hra s kladívkem - Krtek

Chceš být jako táta nebo dědeček a k opravdovému nářadí Tě ještě nepustí?

Tvořivá motorická hra pro malé kutily. Velký výběr rozmanitých tvarů v různých barvách umožní sestavit nepřeberné množství obrázků dle vlastní fantazie. Pomocí kladívka děti jednoduše zaťukají tvary do korkové podložky a následně je mohou zase rozebrat.

Hračka podporující zručnost, tvořivost a představivost.

Výrobek obsahuje korkovou podložku, přibíjecí dřevěné dílky různých tvarů, hřebíčky a dvě kladívka - celkem 144 dílků.

Dodáváno v kartonové krabici.

BINO Europe je nadnárodní firma vyrábějící zejména dřevěné hračky pro děti. Výrobky ze dřeva pod obchodní značkou BINO jsou vyráběny v České republice v Klatovech (dříve pod názvem Olymp Klatovy), jsou vyváženy do celého světa a veškeré hračky mají zdravotní atest, tím splňují všechny normy EU. Firma se zabývá výrobou veškerých druhů dřevěných hraček, mezi velmi oblíbené patří například různé dráhy, obrázkové puzzle, ale taky třeba dětské hudební nástroje. Bino používá oblíbené pohádkové a večerníčkové motivy, které si zamiluje každé dítě.

Recenze Bino DŘEVĚNÁ HRA S KLADÍVKEM KRTEK (66)

Top v kategorii