logo
Bigjigs Toys motorická hračka Nasaď a otoč

Bigjigs Toys motorická hračka Nasaď a otoč

29%
Bigjigs Toys motorická hračka Nasaď a otoč
Krátký popis: Popis produktu Dřevěná motorická hračka - Nasaď a otoč Rozměry:výška 130 mm, šířka 250 mm Věk: 2+ Součástí balení je vše dle obrázku. ...
Výrobce: Bigjigs Toys
Kategorie: Dřevěné hračky
Cena od:   326 Kč
Popis produktu

Popis produktu

Dřevěná motorická hračka - Nasaď a otoč

  • Rozměry:výška 130 mm, šířka 250 mm
  • Věk: 2+

Součástí balení je vše dle obrázku.

Anglická značka Bigjigs byla založena roku 1985 a zpočátku se zabývala výrobou pouze dřevěných puzzlí. Majitelé vyráběli vše ručně s láskou v malém zahradním domku, své výrobky prodávali na trhu. Spokojení zákazníci výrobce motivovali k mnoha dalším nápadům a rozšíření nabídky o další dřevěné hračky. Přibylo zasílání poštou a prodej přes katalog. Spokojenost a věhlas značky rostla, takže následoval velkoobchodní prodej a pro udržení výrobních cen přesun a rozšíření výroby na východ. Nové značky kvalitních a nápaditých hraček si v Anglii všimly další velké prodejní firmy.

Dnes Bigjigs hračky zůstávájí ve vlastnictví rodiny s obrovskými sklady v jiho-východní Anglii.

Společnost i nadále dodává své hračky široké zákaznické základně ve Velké Británii a západní Evropě podpořená loajálním, oddaným a tvrdě pracujícím týmem zaměstnanců. Veškeré dřevěné hračky BigJigs jsou navržené v Anglii a vyrobené jak tamtéž, tak i ve východní Evropě a jihovýchodní Asii.

Kvalita hraček značky BigJigs je testována a odpovídá všem podmínkám pro prodej v EU a USA.

Top v kategorii