logo
Bigjigs Toys látková panenka Arthur v modrém pyžamu 35 cm

Bigjigs Toys látková panenka Arthur v modrém pyžamu 35 cm

51%
Bigjigs Toys látková panenka Arthur v modrém pyžamu 35 cm
Krátký popis: Popis produktu Seznamte se s  veselou, barevnou a tradiční panenkou, s níž se vaše dítě rádo pohraje.  Nosí krásné a příjemné oblečení s ležérní ...
Výrobce: Bigjigs Toys
Kategorie: Panenky a barbie
Cena od:   334 Kč
Popis produktu

Popis produktu

Seznamte se s  veselou, barevnou a tradiční panenkou, s níž se vaše dítě rádo pohraje.  Nosí krásné a příjemné oblečení s ležérním designem a těší se na společné přátelství s vaším dítetem. (Řada zahrnuje panenky s různými jmény a oblečením.)

Bigjigs Toys látková panenka

Kvalitní hadrová panenka.

Anglická značka Bigjigs Toys byla založena roku 1985 a zpočátku se zabývala výrobou pouze dřevěných puzzlí. Majitelé vyráběli vše ručně s láskou v malém zahradním domku, své výrobky prodávali na trhu. Spokojení zákazníci výrobce motivovali k mnoha dalším nápadům a rozšíření nabídky o další dřevěné hračky. Přibylo zasílání poštou a prodej přes katalog. Spokojenost a věhlas značky rostla, takže následoval velkoobchodní prodej a pro udržení výrobních cen přesun a rozšíření výroby na východ. Nové značky kvalitních a nápaditých hraček si v Anglii všimly další velké prodejní firmy.

Dnes Bigjigs Toys hračky zůstávájí ve vlastnictví rodiny s obrovskými sklady v jiho-východní Anglii. 

Společnost i nadále dodává své hračky široké zákaznické základně ve Velké Británii a západní Evropě podpořená loajálním, oddaným a tvrdě pracujícím týmem zaměstnanců. Veškeré dřevěné hračky Bigjigs Toys jsou navržené v Anglii a vyrobené jak tamtéž, tak i ve východní Evropě a jihovýchodní Asii. 

Kvalita hraček značky BigJigs Toys je testována a odpovídá všem podmínkám pro prodej v EU a USA.

  • Rozměry: 15x9x35 cm
  • Věk: 12m + 
Top v kategorii