logo
Bigjigs Steak 1ks

Bigjigs Steak 1ks

60%
Bigjigs Steak 1ks
Krátký popis: Popis produktu Ideální součást kuchyňky nebo potravinových sad. Děti se pomocí potravin mohou naučit základům (ne)zdravé výživy. Rozvýjí kreativ ...
Výrobce: Bigjigs
Kategorie: Dětské obchůdky
Cena od:   35 Kč
Popis produktu

Popis produktu

Ideální součást kuchyňky nebo potravinových sad.

Děti se pomocí potravin mohou naučit základům (ne)zdravé výživy. Rozvýjí kreativitu dětí. Vyrobeno z vysoce kvalitních, zodpovědně dodávaných materiálů. Odpovídá současným evropským bezpečnostním normám.

Anglická značka Bigjigs byla založena roku 1985 a zpočátku se zabývala výrobou pouze dřevěných puzzlí. Majitelé vyráběli vše ručně s láskou v malém zahradním domku, své výrobky prodávali na trhu. Spokojení zákazníci výrobce motivovali k mnoha dalším nápadům a rozšíření nabídky o další dřevěné hračky. Přibylo zasílání poštou a prodej přes katalog. Spokojenost a věhlas značky rostla, takže následoval velkoobchodní prodej a pro udržení výrobních cen přesun a rozšíření výroby na východ. Nové značky kvalitních a nápaditých hraček si v Anglii všimly další velké prodejní firmy.Dnes Bigjigs hračky zůstávájí ve vlastnictví rodiny s obrovskými sklady v jiho-východní Anglii. Společnost i nadále dodává své hračky široké zákaznické základně ve Velké Británii a západní Evropě podpořená loajálním, oddaným a tvrdě pracujícím týmem zaměstnanců. Veškeré dřevěné hračky BigJigs jsou navržené v Anglii a vyrobené jak tamtéž, tak i ve východní Evropě a jihovýchodní Asii. Kvalita hraček značky BigJigs je testována a odpovídá všem podmínkám pro prodej v EU a USA.

  • Rozměry: 11 x 4,5 cm
  • Věk: 3+
  • Materiál: dřevo
Top v kategorii