logo
Bigjigs Set šéfkuchařky růžový

Bigjigs Set šéfkuchařky růžový

60%
Bigjigs Set šéfkuchařky růžový
Krátký popis: Popis produktu Růžový set šéfkuchařky Zástěra, chňapka, čepice a kuchařské nástroje Rozměry: 40x31 cm Věk: 3+ Mladí kuchaři/ky budou m ...
Výrobce: Bigjigs
Kategorie: Dětské kuchyňky
Cena od:   239 Kč
Popis produktu

Popis produktu

Růžový set šéfkuchařky

Zástěra, chňapka, čepice a kuchařské nástroje

  • Rozměry: 40x31 cm
  • Věk: 3+

Mladí kuchaři/ky budou milovat tuto světlou a pěkně růžovou bavlněnou sadu k pečení nebo vaření, která obsahuje zástěru, chňapku, kuchařskou čepici, váleček a vykrajovátka. Ideální pro použití v asistovaném vaření nebo pečení, nebo pro použití v našem dřevěném kuchyňském sortimentu jako součást hracích rolí, které si vaše dítě jistě rádo ztvární.

K dispozici také v modré barvě. Součástí balení je vše dle obrázku.

Čepice: zapínání na suchý zips, obvod cca 47-51 cm

Rukavice - délka 17 cm

Zástěrka - délka: bez šňůrek 56 cm + šňůrky 29cm, šířka 46 cm + každá šňůrka 42 cm  

Anglická značka Bigjigs Toys byla založena roku 1985 a zpočátku se zabývala výrobou pouze dřevěných puzzlí. Majitelé vyráběli vše ručně s láskou v malém zahradním domku, své výrobky prodávali na trhu. Spokojení zákazníci výrobce motivovali k mnoha dalším nápadům a rozšíření nabídky o další dřevěné hračky. Přibylo zasílání poštou a prodej přes katalog. Spokojenost a věhlas značky rostla, takže následoval velkoobchodní prodej a pro udržení výrobních cen přesun a rozšíření výroby na východ. Nové značky kvalitních a nápaditých hraček si v Anglii všimly další velké prodejní firmy.

Dnes Bigjigs Toys hračky zůstávájí ve vlastnictví rodiny s obrovskými sklady v jiho-východní Anglii. Společnost i nadále dodává své hračky široké zákaznické základně ve Velké Británii a západní Evropě podpořená loajálním, oddaným a tvrdě pracujícím týmem zaměstnanců. Veškeré dřevěné hračky BigJigs Toys jsou navržené v Anglii a vyrobené jak tamtéž, tak i ve východní Evropě a jihovýchodní Asii.

Kvalita hraček značky BigJigs Toys je testována a odpovídá všem podmínkám pro prodej v EU a USA.

Recenze Bigjigs Set šéfkuchařky růžový (1)

Top v kategorii