logo
Bigjigs Rolničky

Bigjigs Rolničky

100%
Bigjigs Rolničky
Krátký popis: Popis produktu Bigjigs Dětské hudební nástroje - Rolničky Bigjigs Dětské hudební nástroje - Rolničky Cena je za 1 kus. Motiv si můžete zvolit v ...
Výrobce: Bigjigs Toys
Kategorie: Hudební nástroje pro děti
Cena od:   72 Kč
Popis produktu

Popis produktu

Bigjigs Dětské hudební nástroje - Rolničky

Bigjigs Dětské hudební nástroje - Rolničky

Cena je za 1 kus. Motiv si můžete zvolit v připomínce objednávky, pokud je skladem, vyhovíme Vám. V opačném případě zasíláme náhodně. 

Anglická značka Bigjigs byla založena roku 1985 a zpočátku se zabývala výrobou pouze dřevěných puzzlí. Majitelé vyráběli vše ručně s láskou v malém zahradním domku, své výrobky prodávali na trhu. Spokojení zákazníci výrobce motivovali k mnoha dalším nápadům a rozšíření nabídky o další dřevěné hračky. Přibylo zasílání poštou a prodej přes katalog. Spokojenost a věhlas značky rostla, takže následoval velkoobchodní prodej a pro udržení výrobních cen přesun a rozšíření výroby na východ. Nové značky kvalitních a nápaditých hraček si v Anglii všimly další velké prodejní firmy.

Dnes Bigjigs hračky zůstávájí ve vlastnictví rodiny s obrovskými sklady v jiho-východní Anglii.

Společnost i nadále dodává své hračky široké zákaznické základně ve Velké Británii a západní Evropě podpořená loajálním, oddaným a tvrdě pracujícím týmem zaměstnanců. Veškeré dřevěné hračky BigJigs jsou navržené v Anglii a vyrobené jak tamtéž, tak i ve východní Evropě a jihovýchodní Asii.

Kvalita hraček značky BigJigs je testována a odpovídá všem podmínkám pro prodej v EU a USA.   5 rolniček

  • Rozměry: 15x9x2 cm
  • Věk: 3+

Recenze Bigjigs Rolničky (2)

Top v kategorii