logo
Bigjigs Ovoce v přepravce

Bigjigs Ovoce v přepravce

83%
Bigjigs Ovoce v přepravce
Krátký popis: Popis produktu Dřevěné potraviny Rozměry: Věk: 3+ Součástí balení je přepravka a 6 kusů ovoce. Anglická značka Bigjigs byla založena roku 1985 a ...
Výrobce: Bigjigs
Kategorie: Dětské obchůdky
Cena od:   303 Kč
Popis produktu

Popis produktu

Dřevěné potraviny

Rozměry:

Věk: 3+

Součástí balení je přepravka a 6 kusů ovoce.

Anglická značka Bigjigs byla založena roku 1985 a zpočátku se zabývala výrobou pouze dřevěných puzzlí. Majitelé vyráběli vše ručně s láskou v malém zahradním domku, své výrobky prodávali na trhu. Spokojení zákazníci výrobce motivovali k mnoha dalším nápadům a rozšíření nabídky o další dřevěné hračky. Přibylo zasílání poštou a prodej přes katalog. Spokojenost a věhlas značky rostla, takže následoval velkoobchodní prodej a pro udržení výrobních cen přesun a rozšíření výroby na východ. Nové značky kvalitních a nápaditých hraček si v Anglii všimly další velké prodejní firmy.

Dnes Bigjigs hračky zůstávájí ve vlastnictví rodiny s obrovskými sklady v jiho-východní Anglii.

Společnost i nadále dodává své hračky široké zákaznické základně ve Velké Británii a západní Evropě podpořená loajálním, oddaným a tvrdě pracujícím týmem zaměstnanců. Veškeré dřevěné hračky BigJigs jsou navržené v Anglii a vyrobené jak tamtéž, tak i ve východní Evropě a jihovýchodní Asii.

Kvalita hraček značky BigJigs je testována a odpovídá všem podmínkám pro prodej v EU a USA.

Recenze Bigjigs Ovoce v přepravce (3)

Top v kategorii