logo
Bigjigs nákupní taška na potraviny

Bigjigs nákupní taška na potraviny

60%
Bigjigs nákupní taška na potraviny
Krátký popis: Popis produktu Tuto krásnou plátěnou nákupní tašku je potřeba mít při každém nákupu vždy po ruce! Vhodné pro děti ve věku 3 roky plus. Tato tašk ...
Výrobce: Bigjigs
Kategorie: Dětské obchůdky
Cena od:   46 Kč
Popis produktu

Popis produktu

Tuto krásnou plátěnou nákupní tašku je potřeba mít při každém nákupu vždy po ruce!

Vhodné pro děti ve věku 3 roky plus. Tato taška dětem usnadňuje nošení svých nákupů celou cestu až domů.

Anglická značka Bigjigs Toys byla založena roku 1985 a zpočátku se zabývala výrobou pouze dřevěných puzzlí. Majitelé vyráběli vše ručně s láskou v malém zahradním domku, své výrobky prodávali na trhu. Spokojení zákazníci výrobce motivovali k mnoha dalším nápadům a rozšíření nabídky o další dřevěné hračky. Přibylo zasílání poštou a prodej přes katalog. Spokojenost a věhlas značky rostla, takže následoval velkoobchodní prodej a pro udržení výrobních cen přesun a rozšíření výroby na východ. Nové značky kvalitních a nápaditých hraček si v Anglii všimly další velké prodejní firmy.

Dnes Bigjigs Toys hračky zůstávájí ve vlastnictví rodiny s obrovskými sklady v jiho-východní Anglii. Společnost i nadále dodává své hračky široké zákaznické základně ve Velké Británii a západní Evropě podpořená loajálním, oddaným a tvrdě pracujícím týmem zaměstnanců. Veškeré dřevěné hračky BigJigs Toys jsou navržené v Anglii a vyrobené jak tamtéž, tak i ve východní Evropě a jihovýchodní Asii.

Kvalita hraček značky BigJigs Toys je testována a odpovídá všem podmínkám pro prodej v EU a USA.

Taška na potraviny

  • Rozměry: 20x16 cm
  • Věk: 3+

Recenze Bigjigs nákupní taška na potraviny (1)

Top v kategorii