logo
Bigjigs Malý kutil Kufřík s opravdovým nářadím JUNIOR

Bigjigs Malý kutil Kufřík s opravdovým nářadím JUNIOR

82%
Bigjigs Malý kutil Kufřík s opravdovým nářadím JUNIOR
Krátký popis: Popis produktu Dřevěné hračky - dřevěné nářadí Rozměry: 32x24 cm Věk: 3+ Součástí balení je vše dle obrázku. Anglická značka Bigjigs T ...
Výrobce: B-Toys
Kategorie: Dětské nářadí a nástroje
Cena od:   699 Kč
Popis produktu

Popis produktu

Dřevěné hračky - dřevěné nářadí

  • Rozměry: 32x24 cm
  • Věk: 3+

Součástí balení je vše dle obrázku.

Anglická značka Bigjigs Toys byla založena roku 1985 a zpočátku se zabývala výrobou pouze dřevěných puzzlí. Majitelé vyráběli vše ručně s láskou v malém zahradním domku, své výrobky prodávali na trhu. Spokojení zákazníci výrobce motivovali k mnoha dalším nápadům a rozšíření nabídky o další dřevěné hračky. Přibylo zasílání poštou a prodej přes katalog. Spokojenost a věhlas značky rostla, takže následoval velkoobchodní prodej a pro udržení výrobních cen přesun a rozšíření výroby na východ. Nové značky kvalitních a nápaditých hraček si v Anglii všimly další velké prodejní firmy.

Dnes Bigjigs Toys hračky zůstávájí ve vlastnictví rodiny s obrovskými sklady v jiho-východní Anglii.

Společnost i nadále dodává své hračky široké zákaznické základně ve Velké Británii a západní Evropě podpořená loajálním, oddaným a tvrdě pracujícím týmem zaměstnanců. Veškeré dřevěné hračky BigJigs Toys jsou navržené v Anglii a vyrobené jak tamtéž, tak i ve východní Evropě a jihovýchodní Asii.

Kvalita hraček značky BigJigs Toys je testována a odpovídá všem podmínkám pro prodej v EU a USA.

Recenze Bigjigs Malý kutil Kufřík s opravdovým nářadím JUNIOR (8)

Top v kategorii