logo
Bigjigs Hříbek 1ks

Bigjigs Hříbek 1ks

30%
Bigjigs Hříbek 1ks
Krátký popis: Popis produktu Nevypadají tyto houby roztomile? S jejich zlatě hnědým kloboučkem jsou tyto dřevěné houby ideální do polévky nebo k podušení s po ...
Výrobce: Bigjigs
Kategorie: Dětské obchůdky
Cena od:   63 Kč
Popis produktu

Popis produktu

Nevypadají tyto houby roztomile? S jejich zlatě hnědým kloboučkem jsou tyto dřevěné houby ideální do polévky nebo k podušení s polu s další zeleninou. A kolik jich potřebujete ?Vaše dítě může počítat, kolik že jich do polévky patří.

Cena je uvedena za 1 kus.

Rozměry 60mm

Věk 3+

Anglická značka Bigjigs Toys byla založena roku 1985 a zpočátku se zabývala výrobou pouze dřevěných puzzlí. Majitelé vyráběli vše ručně s láskou v malém zahradním domku, své výrobky prodávali na trhu. Spokojení zákazníci výrobce motivovali k mnoha dalším nápadům a rozšíření nabídky o další dřevěné hračky. Přibylo zasílání poštou a prodej přes katalog. Spokojenost a věhlas značky rostla, takže následoval velkoobchodní prodej a pro udržení výrobních cen přesun a rozšíření výroby na východ. Nové značky kvalitních a nápaditých hraček si v Anglii všimly další velké prodejní firmy.

Dnes Bigjigs Toys hračky zůstávájí ve vlastnictví rodiny s obrovskými sklady v jiho-východní Anglii. Společnost i nadále dodává své hračky široké zákaznické základně ve Velké Británii a západní Evropě podpořená loajálním, oddaným a tvrdě pracujícím týmem zaměstnanců. Veškeré dřevěné hračky BigJigs Toys jsou navržené v Anglii a vyrobené jak tamtéž, tak i ve východní Evropě a jihovýchodní Asii.

Kvalita hraček značky BigJigs Toys je testována a odpovídá všem podmínkám pro prodej v EU a USA. >

Top v kategorii