logo
Bigjigs dřevěné mléko v přenosné krabičce

Bigjigs dřevěné mléko v přenosné krabičce

35%
Bigjigs dřevěné mléko v přenosné krabičce
Krátký popis: Popis produktu Součástí balení je vše dle obrázku. Anglická značka Bigjigs Toys byla založena roku 1985 a zpočátku se zabývala výrobou pouze dře ...
Výrobce: Bigjigs
Kategorie: Dětské obchůdky
Cena od:   407 Kč
Popis produktu

Popis produktu

Součástí balení je vše dle obrázku.

Anglická značka Bigjigs Toys byla založena roku 1985 a zpočátku se zabývala výrobou pouze dřevěných puzzlí. Majitelé vyráběli vše ručně s láskou v malém zahradním domku, své výrobky prodávali na trhu. Spokojení zákazníci výrobce motivovali k mnoha dalším nápadům a rozšíření nabídky o další dřevěné hračky. Přibylo zasílání poštou a prodej přes katalog. Spokojenost a věhlas značky rostla, takže následoval velkoobchodní prodej a pro udržení výrobních cen přesun a rozšíření výroby na východ. Nové značky kvalitních a nápaditých hraček si v Anglii všimly další velké prodejní firmy.

Dnes Bigjigs Toys hračky zůstávájí ve vlastnictví rodiny s obrovskými sklady v jiho-východní Anglii.

Společnost i nadále dodává své hračky široké zákaznické základně ve Velké Británii a západní Evropě podpořená loajálním, oddaným a tvrdě pracujícím týmem zaměstnanců. Veškeré dřevěné hračky Bigjigs Toys jsou navržené v Anglii a vyrobené jak tamtéž, tak i ve východní Evropě a jihovýchodní Asii.

Kvalita hraček značky Bigjigs Toys je testována a odpovídá všem podmínkám pro prodej v EU a USA.

Dřevěné potraviny

  • Rozměry: 12,5x18x12,5 cm
  • Věk: 3+
Top v kategorii