logo
Bigjigs Dřevěná vajíčka v krabičce 6ks

Bigjigs Dřevěná vajíčka v krabičce 6ks

100%
Bigjigs Dřevěná vajíčka v krabičce 6ks
Krátký popis: Popis produktu Doplněk k hrnci BigJigs, se kterým se vaše dítě může naučit nejen, jak správně uvařit vejce naměkko nebo natvrdo, ale také může r ...
Výrobce: Bigjigs
Kategorie: Dětské obchůdky
Cena od:   156 Kč
Popis produktu

Popis produktu

Doplněk k hrnci BigJigs, se kterým se vaše dítě může naučit nejen, jak správně uvařit vejce naměkko nebo natvrdo, ale také může rozvíjet své matematicé znalosti, jelikož jsou tyto vejce dodávána v hnědé a bílé barvě. Vejce jsou odolná a dítě si snimi může i kutálet po vaší podlaze.

Anglická značka Bigjigs Toys byla založena roku 1985 a zpočátku se zabývala výrobou pouze dřevěných puzzlí. Majitelé vyráběli vše ručně s láskou v malém zahradním domku, své výrobky prodávali na trhu. Spokojení zákazníci výrobce motivovali k mnoha dalším nápadům a rozšíření nabídky o další dřevěné hračky. Přibylo zasílání poštou a prodej přes katalog. Spokojenost a věhlas značky rostla, takže následoval velkoobchodní prodej a pro udržení výrobních cen přesun a rozšíření výroby na východ. Nové značky kvalitních a nápaditých hraček si v Anglii všimly další velké prodejní firmy.

Dnes Bigjigs Toys hračky zůstávájí ve vlastnictví rodiny s obrovskými sklady v jiho-východní Anglii. Společnost i nadále dodává své hračky široké zákaznické základně ve Velké Británii a západní Evropě podpořená loajálním, oddaným a tvrdě pracujícím týmem zaměstnanců. Veškeré dřevěné hračky BigJigs Toys jsou navržené v Anglii a vyrobené jak tamtéž, tak i ve východní Evropě a jihovýchodní Asii.

Kvalita hraček značky BigJigs Toys je testována a odpovídá všem podmínkám pro prodej v EU a USA.

Dřevěné potraviny

  • Rozměry: 15x9x7 cm
  • Věk: 3+

Recenze Bigjigs Dřevěná vajíčka v krabičce 6ks (3)

Top v kategorii