logo
Baby králík v postýlce Sylvanian family

Baby králík v postýlce Sylvanian family

100%
Baby králík v postýlce Sylvanian family
Krátký popis: Sylvanian families Nábytek "chocolate" králíků" - baby králík v postýlce Bílá postýlka s odnímatelným bezpečnostním zábradlím vhodná pro všechna mláďátka Sy ...
Výrobce: Sylvanian family
Kategorie: Postýlky pro panenky
Cena od:   269 Kč
Popis produktu

Sylvanian families Nábytek "chocolate" králíků" - baby králík v postýlce

Bílá postýlka s odnímatelným bezpečnostním zábradlím vhodná pro všechna mláďátka Sylvanian rodinky. Postýlka má i dva vyjíždějící šuplíky.

Sada obsahuje: králíčka, postýlku, matraci, přikrývku

Originální figurky semišových zvířátek, které je možné svlékat o znova oblékat. Zvířátka s otáčecí hlavičkou mají pohyblivé končetiny. Postavičky jsou vyrobeny z plastu potažené jemným semišem.

Historie figurek Sylvanian Families začíná v roce 1985 v Japonsku. Téměř okamžitě se staly hitem a začaly se prodávat po celém světě, První rodinky byly lesní zvířátka jako bobři, ježci, zajíci či medvědi. V posledních letech se rodinky rozrostly o figurky kočiček, psů tučňáků, opic...Všem rodinkám je možné dokoupit příslušenství jako domeček, nábytek, autíčka. Vybavení lze použít pro všechny rodinky. Postavičky se staly oblíbeným sběratelským artiklem, hrdiny animovaných pohádek i videoher.

Vhodné pro děti od 3 let.

  • Materiál: plast, semiš, textil
  • Výška králíčka: 5 cm
  • Délka postýlky: 7,5 cm
Top v kategorii