logo
Animal Crossing: Happy Home Designer + Card + NFC

Animal Crossing: Happy Home Designer + Card + NFC

22%
Animal Crossing: Happy Home Designer + Card + NFC
Krátký popis: Popis produktu Jedna z nejoblíbenějších aktivit v sérii her Animal Crossing nyní dostane svou vlastní hru. Bonus! Amiibo kartička s postavami z ...
Výrobce: Nintendo
Kategorie: Hry pro Nintendo 3DS
Cena od:   1 090 Kč
Popis produktu

Popis produktu

Jedna z nejoblíbenějších aktivit v sérii her Animal Crossing nyní dostane svou vlastní hru. Bonus! Amiibo kartička s postavami z ostatních dílů AC. Balení obsahuje NFC čtečku potřebnou pro starší typy 3DS/XL. Akční cena do 30.4.2016 Jedna z nejoblíbenějších aktivit v sérii her Animal Crossing nyní dostane svou vlastní hru. S širokou paletou možností mohou nyní hráči vybavit interiéry a exteriéry domů pro stovky zvířecích postaviček a dokonce vytvořit i zahrádku.

Mohou si vybrat, kam dům umístit a následně vybrat jeho styl a barvu střechy, dveří a plotu, než se konečně vrhnou na vybavení místností. Přiložením kompatibilní amiibo kartičky přenesete do hry oblíbené Animal Crossing postavy s jejich specifickými osobnostmi a představami o ideálním vybavení domu.

Balení obsahuje 1 amiibo kartu pro použití se hrou Animal Crossing: Happy Home Designer pro Nintendo 3DS. Tyto karty umožní hráčům přenést do hry své oblíbené postavičky, které znají z předchozích titulů v sérii Animal Crossing a vytvořit jim speciální domov dle jejich představ.

Tento balík dále obsahuje NFC čtečku, tedy zařízení které dokáže přečíst onu amiibo kartičku. Toto balení je nutné zakoupit pouze v případě, že vlastníte starší typ 3DS či 3DS XL. New verze již mají čtečku NFC v sobě a nemusí se tak dokupovat.

Top v kategorii