logo
Albi Ubongo: Honba za diamanty

Albi Ubongo: Honba za diamanty

92%
Albi Ubongo: Honba za diamanty
Krátký popis: Parametry Albi Ubongo: Honba za diamanty Popis produktu Známá a oblíbená rodinná hra Ubongo si získala srdce již tis ...
Výrobce: Albi
Kategorie: Stolní hry
Cena od:   745 Kč
Popis produktu

Parametry Albi Ubongo: Honba za diamanty

Popis produktu

Známá a oblíbená rodinná hra Ubongo si získala srdce již tisíců zákazníků. Její atraktivita tkví v nápaditém a zajímavém zpracování, ve kterém není nouze o napětí, postřeh a pohotovost. Musíte umět přemýšlet dopředu, rozhodovat se a včas reagovat. Strategické myšlení a předvídavost se vám určitě bude hodit. Atraktivní zpracování jednotlivých dílků, karet a hry jako celku vás hezky vtáhne do děje odehrávajícího se v nitru Afriky, kde jsou ukryty drahocenné diamanty. Cílem je se k nim dostat. Správnou cestu znají pouze šamani místního kmene. Ti vám to ale moc neusnadní. Pokud se vám i přesto po cestě podaří vyřešit všechny hlavolamy, nástrahy a překážky, máte vyhráno. Pak už jen stačí briskně zvolat „Ubongo“ a vítězství máte doslova v kapse.

Opravdu napínavá hra pro celou rodinu

Pokud vás rodinné hry baví a rádi takto trávíte večery a společné okamžiky, pak budete z této hry doslova nadšení. Dobrou službu vám ale udělá i v případě návštěvy přátel a známých. Mohou ji hrát děti i dospělí. Všichni se dobře pobaví a budou mít společné zážitky.

Princip hry

Děj se odehrává v nitru Afriky, kde jsou ukryty hodnotné diamanty. Cílem je se k nim dostat. Pokud to budete vy, kdo vyřeší všechny hlavolamy, odolá nástrahám a překážkám po cestě a zvolá heslo „Ubongo“, pak se směle můžete označit za vítěze.

Kvalitní a poutavé zpracování

Nápaditě zpracované balení hry z pevného kartonu v sobě ukrývá několik barevných hracích karet, dílků a drahokamů, včetně přesýpacích hodin, ukazatele kol a dalších důležitých nezbytností. Hra barev je vítaným doplňkem a dokonale rozehraje vaši fantazii a touhu hru poznat opravdu do všech detailů.

Top v kategorii