logo
Albi Párty Alias: Zábavná hra se slovy!

Albi Párty Alias: Zábavná hra se slovy!

92%
Albi Párty Alias: Zábavná hra se slovy!
Krátký popis: Parametry Albi Párty Alias: Zábavná hra se slovy! Popis produktu Dlouhodobě oblíbená párty hra, kterou si hned zamil ...
Výrobce: Albi
Kategorie: Stolní hry
Cena od:   459 Kč
Popis produktu

Parametry Albi Párty Alias: Zábavná hra se slovy!

Popis produktu

Dlouhodobě oblíbená párty hra, kterou si hned zamilujete. Rozdělte se na týmy a soupeřte, kdo dokáže lépe popisovat a hádat daná slova. Na cestě po herním plánu na vás čekají bonusová a prémiová pole, která vás mohou rychle posunout k vytouženému cíli. Buďte rychlí, bystří, ale hlavně se královsky pobavte.

O co vlastně jde?

Jedná se o zábavnou hru, která oživí jakýkoliv večírek či rodinnou sešlost. Jde o to, že týmy mezi sebou soutěží o to, kdo dojde první do cíle za pomoci hádání slov. Hrací plán je rozdělen na pole, kterými se dostanete k cíli. Na hracích kartách několika kategorií se nachází slova, která je nutné svým spoluhráčům popsat, tak, aby je uhodli. V cestě se objevují i speciální pole a karty, kde kromě popisu slov také napovídáte pantomimou, snažíte se vymyslet různé rýmy či co nejvíce slov na stejné písmeno.

Skvělá zábava

Hra je určena pro čtyři a více hráčů. Ve více lidech, více zábavy, a to platí i zde. Vytvořte týmy a soupeřte mezi sebou. Vašim úkolem bude popsat svým spoluhráčům co nejvíce slov na kartičce, ale nastat může i situace, kdy dané slovo budete muset předvést nebo na něj vymyslet co nejvíce rýmů. Hra je různorodá a v každém tahu na vás čeká mnoho zábavy. Vezměte hru s sebou na párty či se pobavte při rodinném setkání.

Prémiová pole

Na hracím plánu narazíte kromě základních hracích polí i na pole, která se postarají o opravdovou zábavu. Takových je ve hře hned pět. Pokud natrefíte na symbol knihy budete se svými spoluhráči tvořit věty tak, aby se daná slova rýmovala. Panáček symbolizuje nutnost pantomimicky předvést dané slovo, fotoaparát zase skrývá jména slavných osobností. Abeceda znamená, že musíte vyjmenovat co nejvíce podstatných jmen na stejné písmeno. Pokud narazíte na duhové pole, poslední tým má právo vám vybrat jaký úkol máte splnit.

Top v kategorii